Hrvatski ekonomski preporod

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
 Hrvatski ekonomski preporod

Foruma za novu ekonomsku politiku i blagostanje


3 posters

    Oblik vladavine

    Poll

    Koji oblik vladavine zagovarate?

    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 4 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 4 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 4 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 4 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 4 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 4 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 4 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 4 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 4 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 4 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 4 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 4 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 4 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 4 Bar_right [0%] 

    Ukupno glasova: 0
    Poll closed
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 16.04.14 12:34

    wiz je napisao/la:
    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Jaci su..zbog toga su u poziciji da rade sto hoce i ubiju svakog tko se suprotstavlja. Primjer gadafija u libiji.

    Gadafija je ubila organizirana skupina biološkog nasljeđa tj. rase. Upotrijebili su svoju poznatu taktiku "podjeli pa vladaj" gdje je Gadafi izjavuo kako je to "križarska invazija" a "križarima" je servirana priča kako je Gadafi loš. Međutim ako se jedna puno moćnija biološkog nasljeđa organizira,tada biološka skupina koja je napala Gadafija nema šanse. Da se razumijemo,mislim na operativce kad kažem biološka skupina a ne na direktne napade oružjem. Operativci su Židovi.

    i za sve to naravno nemate nikakve dokaze nego samo svoje misljenje.

    Kako nemam? FED kontroliraju Židovi,jedan od njih je rekao jednom "Dajte mi kontrolu nad opskrbom novcem nacije i ne zanima me tko donosi zakone". Kontrolom novca u SADu oni kontroliraju SAD. Prihvaćanjem moderne demokracije preko posrednika SADu je u klopci koja datira još iz Francuske revolucije. EU je potpuno podređena SADu a EU također prihvaća demokraciju iz Francuske revolucije,imitira Babilon,naime ako pogledate građu EU parlamenta i građu Babilonske kule vidite da je EU parlament potpuno preslika nje. NATO je poveznica između SAD i EU koji je napao Gadafija i td. U tim procesima operativci takvih događanja ne ginu već ginu pripadnici drugih rasa za židovske interese. Stvara se lažna slika da su SAD i EU krive za Gadafija isto kao što se stvara lažna slika da je Hitler kriv za drugi svjetski rat.




    ako prihvatite igru prihvacate i zakone igre.

    Naravno




    Ne bi se slozio, no u svakom slucaju ja sam vam dao infomacije koje imam. Vi ste mi dali svoje misljenje.  

    Jeste kad vidjeli u živo kako izgleda multirasno društvo ili samo na TVu? Složili se vi ili ne to je realnost,svi ti ratovi po Siriji,Libiji i td. su napravljeni sa ciljem da se poveća broj izbjeglica i da ih EU prihvati,pa vidite samo kako dolaze brodovima u Italiju,s druge strane oni koji žele u Izrael Izrael ih istog trena šalje u druge države jer znaju što to znači za židovsku rasu.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ja ne tvrdim da nemaju zidovi u globalu, tvrdim da imaju korist ljudi koji su uzimali kredite i koristili taj sustav. Uopce nisam spominjao zidove nego sam se tocno koncentrirao na hrvatsku i ljude u hrvatskoj koji su pretezno hrvati.

    Pripadnici kojeg naroda su imali najviše mandat nad HNBom od međunarodnog priznanja RH do ulaska u EU?

    Ne govorim o tome nego o cinjenici da je najveci broj ljudi koji su u hrvatskoj uzimali kredite hrvati. Ne zidovi. Znaci, najveci broj ljudi koji su imali korist od ovog sustava su hrvati. Postotno gledano

    Iz ovog odgovora vidim kako ste potpuno svijesni da su Židovi imali najviše mandat nad HNBom,a ako je netko kriv za odobravanje kredita,kriv je HNB u konačnici. Banke su mamile ljude s kreditima da ih mogu što više kamatariti u konačnici to su radili i državi. Baš zato otpis dugova jer se radi o sudbini Hrvata a ne o bankama koji su na prijevaru golilale i gomilaju profit od nerealnog novca.











    Ja ne vidim uzore u marksu i ljudima koji su sljedili njegovu ideologiju. Stvarno mi je nejasno kako ste to zakljucili.

    Zaključio sam to  što se zalažete  za sistem SFRJ. Potpuno je nebitno što Marxa nema onda,bitno je da SFRJ slijedi njegovu židovsku ideologiju.




    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    I kako ide ?

    Teško,vidite da se trudim u dijalogu sa vama,ne može sve odma leći u glavu ali s vremenom postanete svjesni nakon jednog takvog razgovora što se događa. Ni meni nekad nisu bile jasne neke stvari kao danas vama no političkim sazrijevanjem su mi dojučer nejasne stvari postale jasne.

    Nadam da ce se taj proces sazrijevanja nastaviti i da ce te nastavi uciti nove stvari

    Sve ide prema tome,jednom kada se sazna nešto nema natrag.




    Da, to je admin. Nema moderatora

    Koji koristi dvije funkcije onda,dobro moderator nije ni potreban na malo članova.




    Dakle, hitlerova njemacka je pljackala zemlje koje je osvojila kao sto sam rekao. A pljackala je jer je stampala pare bez pokrica i ekonomija im je bila pred raspadom pa su krenuli u rat. Isto ovo sto sad radi amerika.

    Zemlje je pljačkala međunarodna židovskomasonska mafija,dakle kada govorimo o pljačkanju idemo gledati globalnu sliku,vi gurate Hitlera u prvi plan samo zato što nije prihvatio politiku te mafije,istina ona mu je omogućila dolazak na vlast ali nakon toga se okrenula protiv njega i iskoristila ga.  Pare bez pokrića je štampala ista ta mafija koja je prikazivala da Hitler štampa iste bez pokrića. Za njih je novac bez pokrića sve ono što nije lopovluk. Dakle vi otvoreno stajete na stranu onih koji su bili operativci u kreiranju dva svjetska rata i kreaciji Izraela.
    Mafija nije mogla podnjeti uspješnost Njemačke koja se preporodila za vrijeme Hitlera i što nije igrao po njihovim uvjetima nakon dolaska na vlast.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 17.04.14 15:51

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    i za sve to naravno nemate nikakve dokaze nego samo svoje misljenje.

    Kako nemam? FED kontroliraju Židovi,jedan od njih je rekao jednom "Dajte mi kontrolu nad opskrbom novcem nacije i ne zanima me tko donosi zakone". Kontrolom novca u SADu oni kontroliraju SAD. Prihvaćanjem moderne demokracije preko posrednika SADu je u klopci koja datira još iz Francuske revolucije. EU je potpuno podređena SADu a EU također prihvaća demokraciju iz Francuske revolucije,imitira Babilon,naime ako pogledate građu EU parlamenta i građu Babilonske kule vidite da je EU parlament potpuno preslika nje. NATO je poveznica između SAD i EU koji je napao Gadafija i td. U tim procesima operativci takvih događanja ne ginu već ginu pripadnici drugih rasa za židovske interese. Stvara se lažna slika da su SAD i EU krive za Gadafija isto kao što se stvara lažna slika da je Hitler kriv za drugi svjetski rat.

    ne za to sve..to vas nisam pitao. Za ovo

    Fico je napisao/la: Operativci su Židovi.



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ne bi se slozio, no u svakom slucaju ja sam vam dao infomacije koje imam. Vi ste mi dali svoje misljenje.

    Jeste kad vidjeli u živo kako izgleda multirasno društvo ili samo na TVu? Složili se vi ili ne to je realnost,svi ti ratovi po Siriji,Libiji i td. su napravljeni sa ciljem da se poveća broj izbjeglica i da ih EU prihvati,pa vidite samo kako dolaze brodovima u Italiju,s druge strane oni koji žele u Izrael Izrael ih istog trena šalje u druge države jer znaju što to znači za židovsku rasu.

    U libiji je rat napravljen zbog zlata (zlatnog standarda) i nafte. Gadafi je razmisljao o uvodenju zlatnog dinara i prodaji nafte za eure.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ne govorim o tome nego o cinjenici da je najveci broj ljudi koji su u hrvatskoj uzimali kredite hrvati. Ne zidovi. Znaci, najveci broj ljudi koji su imali korist od ovog sustava su hrvati. Postotno gledano

    Iz ovog odgovora vidim kako ste potpuno svijesni da su Židovi imali najviše mandat nad HNBom,a ako je netko kriv za odobravanje kredita,kriv je HNB u konačnici. Banke su mamile ljude s kreditima da ih mogu što više kamatariti u konačnici to su radili i državi. Baš zato otpis dugova jer se radi o sudbini Hrvata a ne o bankama koji su na prijevaru golilale i gomilaju profit od nerealnog novca.

    I sve to sto ste rekli ne spori cinjenicu da je najvecih broj ljudi koji su digli kredit (i koji bi dobili otpis dugova) hrvati. Kao sto sam vam objasnio, ja ne vidim zasto bi se tim ljudima otpisali dugovi i ostavila imovina. Ako se slazemo da je bankarski sustav prevara (a cini mi se da se slazeo) onda i ljudi koji su se okoristili tim sustavom trebaju ostati bez imovine koju su stekli na taj nacin.

    Vi im zelite otpisati dugove i ostaviti imovinu. ja vam objasnjavam da se to meni (i drugima) ne isplati.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Dakle, hitlerova njemacka je pljackala zemlje koje je osvojila kao sto sam rekao. A pljackala je jer je stampala pare bez pokrica i ekonomija im je bila pred raspadom pa su krenuli u rat. Isto ovo sto sad radi amerika.

    Zemlje je pljačkala međunarodna židovskomasonska mafija,dakle kada govorimo o pljačkanju idemo gledati globalnu sliku,vi gurate Hitlera u prvi plan samo zato što nije prihvatio politiku te mafije,istina ona mu je omogućila dolazak na vlast ali nakon toga se okrenula protiv njega i iskoristila ga.

    Nisu se okrenuli protiv njega, on je postavljen na vlast da napravi upravo ono sto je napravio. Njihova ideja koju su provodili preko hitlera nije uspjela. Nisu se oni okrenuli protiv njega. Nije uspjela zbog toga sto je njemacka izgubila rat.

    Fico je napisao/la:
     Pare bez pokrića je štampala ista ta mafija koja je prikazivala da Hitler štampa iste bez pokrića.

    Hitler (nacisticka njemacka) je stampala pare bez pokrica. To je cinjenica.

    I potpuno je nebitno tko je sve osim njega (njemacke) stampao pare bez pokrica. Sad razgovaramo o njemackoj u doba hitlera.

    Fico je napisao/la:
    Za njih je novac bez pokrića sve ono što nije lopovluk. Dakle vi otvoreno stajete na stranu onih koji su bili operativci u kreiranju dva svjetska rata i kreaciji Izraela.

    ne, vi stajete na njihovu stranu jer su to isti ljudi koji su pomogli da hitler dode na vlast i koji su ga odrzavali na vlasti. Ja vam samo ukazujem na tu cinjenicu. Ukazivanje na cinjenice nije stajanje na bilo ciju stranu.

    Fico je napisao/la:
    Mafija nije mogla podnjeti uspješnost Njemačke koja se preporodila za vrijeme Hitlera i što nije igrao po njihovim uvjetima nakon dolaska na vlast.

    Njima je u stvari bilo super da se to dogodilo. Problem je bio sto je hitler izgubio rat (i njemacka). A to je vec bilo van njihove kontrole jer su oni kontrolirali lenjina ali ne i staljina.
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 17.04.14 16:23

    wiz je napisao/la:


    ne za to sve..to vas nisam pitao. Za ovo
    Fico je napisao/la: Operativci su Židovi.
    Rekli ste mi da za to nemam doakze a temeljno sam vam sažeo po kojem principu djeluju. Oni napišu strategiju drugima za svoj uspon,onda stvore neprijatelje i dalje sve ide po njihovom planu. Podjeli pa vladaj. 


    U libiji je rat napravljen zbog zlata (zlatnog standarda) i nafte.

    Što povlači dolazak izbjeglica iz zemalja koje su u ratu. Gleda se globalna slika




    I sve to sto ste rekli ne spori cinjenicu da je najvecih broj ljudi koji su digli kredit (i koji bi dobili otpis dugova) hrvati. Kao sto sam vam objasnio, ja ne vidim zasto bi se tim ljudima otpisali dugovi i ostavila imovina. Ako se slazemo da je bankarski sustav prevara (a cini mi se da se slazeo) onda i ljudi koji su se okoristili tim sustavom trebaju ostati bez imovine koju su stekli na taj nacin.
    Vi im zelite otpisati dugove i ostaviti imovinu. ja vam objasnjavam da se to meni (i drugima) ne isplati.

    Hrvatska je država Hrvata u prvom redu i u njoj se ima gledati interes Hrvata a ne nekakvih stranih banaka kojima je Hrvatska i omogućila da se obogate i da djeluju u njoj,oni bi trebali biti zahvalni još na tome. Propale investicije nisu ništa novo u poslovanju.




    Nisu se okrenuli protiv njega, on je postavljen na vlast da napravi upravo ono sto je napravio. Njihova ideja koju su provodili preko hitlera nije uspjela. Nisu se oni okrenuli protiv njega. Nije uspjela zbog toga sto je njemacka izgubila rat.

    Njihova ideja je uspjela jer je stvoren Izrael a samim time njihova ideja je uspjela jer je njemačka izgubila rat jer nacionalsocijalizam nije židovska ideja i bila je usmjerena protiv onoga što su bili židovski interesi,ali su židovi kao i uvijek lukavo odigrali. Omogućili su dolazak Hitlera da bi kasnije proizveli religiju holokausta u prvom redu.




    Hitler (nacisticka njemacka) je stampala pare bez pokrica. To je cinjenica.
    I potpuno je nebitno tko je sve osim njega (njemacke) stampao pare bez pokrica. Sad razgovaramo o njemackoj u doba hitlera.

    Bitno je tko je sve osim njega štampao pare bez pokrića jer su događaji vezani. Ono što su pare bez pokrića za Hitlera nisu za židove i obrnuto.



    ne, vi stajete na njihovu stranu jer su to isti ljudi koji su pomogli da hitler dode na vlast i koji su ga odrzavali na vlasti. Ja vam samo ukazujem na tu cinjenicu. Ukazivanje na cinjenice nije stajanje na bilo ciju stranu.

    Oni su htjeli da Hitler dođe na vlast samo zato da zamagle sliku tko stvarno stoji iza svih događaja. Stvorili su financijsku krizu u Njemačkoj i pripremili teren za drugi svjetski rat.
    To kao primjerice da u Hrvatskoj omoguće postaviti nekog novog Hitlera koji ima ideje protivne njima,a kasnije ga pregaze jer nije ujedinio čitavu rasu prije dolaska na vlast. Prvo se ujedini rasa preko strategije,onda se ide u ring sa neprijateljem. Ne možete vi ići u ring sa rasom koja je ujedinjena a da prethodno niste ujedinili svoju rasu.
    Ja ne stajem na njihovu stranu jer znam da su mi neprijatelji,ne samo meni nego i vama (ako naravno niste Židov). Oni su svoje napravili nakon drugog svjetskog rata,stvorili su Izrael,zmaj se vratio na Sion,čeka se dolazak židovskog mesije a to će biti prema njihovim tumačenjima za nešto više od 200 godina,oni u tih 200 godina žele napraviti sve kako bi taj njihov mesija vladao čitavim čovječanstvom u korist židova.





    Njima je u stvari bilo super da se to dogodilo. Problem je bio sto je hitler izgubio rat (i njemacka). A to je vec bilo van njihove kontrole jer su oni kontrolirali lenjina ali ne i staljina.

    Oni su sve namjestili da Hitler izgubi rat. U krajnjem slučaju su bile spremne atomske bombe koje su mogle završiti i u Njemačkoj da su događaji bili malo drugačiji. Staljina su isto židovi kontorlirali preko komunizma to što se Staljin i Lenjin međusobno razlikuju i dalje ne mijenja činjenicu da su slijedili židovsku ideju. Jednom kada prihvatite njihove ideje za vaše uništenje uopće nije bitno na koji naćin ih provodite,na kraju sve završava sa vašom propasti.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 17.04.14 20:00

    wiz je napisao/la:
    ne za to sve..to vas nisam pitao. Za ovo
    Fico je napisao/la: Operativci su Židovi.

    Fico je napisao/la:
    Rekli ste mi da za to nemam doakze a temeljno sam vam sažeo po kojem principu djeluju. Oni napišu strategiju drugima za svoj uspon,onda stvore neprijatelje i dalje sve ide po njihovom planu. Podjeli pa vladaj. 

    Da li imate dokaze da su operativci (znaci, ljudi na terenu koji su povukli okidac) bili zidovi. Ako imate, molim da ih stavite.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    U libiji je rat napravljen zbog zlata (zlatnog standarda) i nafte.

    Što povlači dolazak izbjeglica iz zemalja koje su u ratu. Gleda se globalna slika

    To je bonus, ne osnovni razlog



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    I sve to sto ste rekli ne spori cinjenicu da je najvecih broj ljudi koji su digli kredit (i koji bi dobili otpis dugova) hrvati. Kao sto sam vam objasnio, ja ne vidim zasto bi se tim ljudima otpisali dugovi i ostavila imovina. Ako se slazemo da je bankarski sustav prevara (a cini mi se da se slazeo) onda i ljudi koji su se okoristili tim sustavom trebaju ostati bez imovine koju su stekli na taj nacin.
    Vi im zelite otpisati dugove i ostaviti imovinu. ja vam objasnjavam da se to meni (i drugima) ne isplati.

    Hrvatska je država Hrvata u prvom redu i u njoj se ima gledati interes Hrvata a ne nekakvih stranih banaka kojima je Hrvatska i omogućila da se obogate i da djeluju u njoj,oni bi trebali biti zahvalni još na tome. Propale investicije nisu ništa novo u poslovanju.

    Mene ne zanimaju banke (to sam vam vec rekao). Ako mi je blokirana imovina u drugim zemljama ili ako ne mogu vrsiti placanje u drugim zemljama jer ste nacionalizirali banke onda je to meni steta. Ako su ljudima oprosteni dugovi i ostavljena imovina onda su oni dobili imovinu besplatno ja nisam. Znaci, opet sam ja u minusu. Razumijete to ?

    Shvacate da meni morate ponuditi neku korist ako vec radite nesto meni na stetu. Tj, moram imati vecu korist nego stetu.


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Hitler (nacisticka njemacka) je stampala pare bez pokrica. To je cinjenica.
    I potpuno je nebitno tko je sve osim njega (njemacke) stampao pare bez pokrica. Sad razgovaramo o njemackoj u doba hitlera.

    Bitno je tko je sve osim njega štampao pare bez pokrića jer su događaji vezani. Ono što su pare bez pokrića za Hitlera nisu za židove i obrnuto.

    nacistiscka njemacka je stampala pare bez pokrica. I nakon sto im nitko vise nije htio uzimati te pare isli su po evropi i pljackali i ubijali sve koje su smatrali untermensch


    Fico je napisao/la:
    Oni su htjeli da Hitler dođe na vlast samo zato da zamagle sliku tko stvarno stoji iza svih događaja. Stvorili su financijsku krizu u Njemačkoj i pripremili teren za drugi svjetski rat.

    Ako pod "oni" smatrate cioniste i krupne kapitaliste onda se slazemo. To sam i dokumentirao

    Fico je napisao/la:

    To kao primjerice da u Hrvatskoj omoguće postaviti nekog novog Hitlera koji ima ideje protivne njima,a kasnije ga pregaze jer nije ujedinio čitavu rasu prije dolaska na vlast.

    To su napravili sa dolaskom tudmana na vlast i uvodenjem ovog sistema u kojem zivimo.

    Fico je napisao/la:

    Oni su svoje napravili nakon drugog svjetskog rata,stvorili su Izrael,zmaj se vratio na Sion,čeka se dolazak židovskog mesije a to će biti prema njihovim tumačenjima za nešto više od 200 godina,oni u tih 200 godina žele napraviti sve kako bi taj njihov mesija vladao čitavim čovječanstvom u korist židova.

    Izrael su poceli stvarati nakon belfurske deklaracije

    http://en.wikipedia.org/wiki/Balfour_Declaration

    A ovo za mesiju i to..to vam imaju sve religje. Od krscanstva do islama

    http://en.wikipedia.org/wiki/Mahdi



    Fico je napisao/la:
    Oni su sve namjestili da Hitler izgubi rat.

    ne

    Ako mislite da jesu onda stavite dokaze. Vase misljenje nije dokaz

    Fico je napisao/la:

    Staljina su isto židovi kontorlirali preko komunizma to što se Staljin i Lenjin međusobno razlikuju i dalje ne mijenja činjenicu da su slijedili židovsku ideju.

    Staljin nije sljedio zidovsku ideju, objasnio sam vam..dao sam vam linkove sa primjerima.
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 17.04.14 20:20

    jel bi vi mogli meni nesto definirati.

    Kad vi kazete "zidovi" na koga onda tocno mislite ?

    Naime, zidovstvo se prenosi preko majke ali je i vjera koju moze svatko prihvatiti.

    Pa tako imamo zukerberga (osnivac fejsa) koji je zidov po majci ali je ateist (nije vjernik).

    Imamo cioniste koji se zalazu za izrael iako su katolici.

    Imamo zidove koji se zalazu za izrael a po vjeri su zidovi i po majci

    i imamo orotdoksne zidove koji su zidovi po vjeri i po majci ali su u isto vrijeme protiv izraela (kao drzave) i protiv cionizma

    Oblik vladavine - Page 4 4024286612

    Dakle, kad vi kazete "zidovi" na koje skupine (na koju skupinu) mislite. ili mislite na sve te skupine (osim katolika koji se zalazu za izrael i nisu zidovi)
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 17.04.14 22:49




    Da li imate dokaze da su operativci (znaci, ljudi na terenu koji su povukli okidac) bili zidovi. Ako imate, molim da ih stavite.

    Operativci uvijek djeluju u pozadini a ne na terenu. Njihove glave su previše vrijedne da bi na terenu povlačili okidače,to rade pojedinci kad se pripremi plan od strane operativaca. Židovi imaju plan kamatariti sve nežidove što im daje mogućnost zaposjedanja tuđe zemlje a sve uz blagovlov njihovog Boga,da bi to napravili trebaju programirati umove nežidova da rade za njihove interese. To su napravili uvođenjem moderne demokracije Francuskom revolucijom i kasnije modelirali po tom modelu sve današnje države. Iste sekunde kada su uveli takvu demokraciju,već se unaprijed zna pobjednik. Pošto Gadafi nije imao oblik vladavine kakav je židovski ideal za nežidove,sljedbenici židovskih ideja koje su iskreirali židovski operativci su napali kao programirani roboti Gadafija. Zatim Gadafi kao programirani robot daje izjavu da je to križarska (kršćanska) invazija a Židovi uspjevaju u svojem naumu da sukobe Kršćane i Muslimane. Dovoljno je samo pogledati da se isti taj sukob događa i u Siriji a jasno je da SAD podržava svrgavanje Asada samo zato jer je pod Židovskom kontrolom.
    Židovski operativci djeluju kao dileri svojih droga (ideologija) za nežidove,nežidovi se navuku i ovisani su o njima dok se međusobno tamane u ime tih droga. Jednom kada se žrtva navuče,teško ju je osloboditi međutim ima načina.




    To je bonus, ne osnovni razlog

    Dvosjekli mač. Jednim sječu jednu suverenu državu,drugim uništavaju ostale.





    Mene ne zanimaju banke (to sam vam vec rekao). Ako mi je blokirana imovina u drugim zemljama ili ako ne mogu vrsiti placanje u drugim zemljama jer ste nacionalizirali banke onda je to meni steta. Ako su ljudima oprosteni dugovi i ostavljena imovina onda su oni dobili imovinu besplatno ja nisam. Znaci, opet sam ja u minusu. Razumijete to ?
    Shvacate da meni morate ponuditi neku korist ako vec radite nesto meni na stetu. Tj, moram imati vecu korist nego stetu.

    Rekao sam vam da je to jedan globalni projekt gdje se mora čitava jedna biološka zajednica tj. rasa ujediniti i neće vam nitko blokirati imovinu. Vi mislite da nemate dugove ali živite u iluziji jer je cijela RH koja formalno još uvijek postoji na bubnju,vaš novac koji imate u novčaniku ili u banci je dug i taoc ste banaka koje nabijaju kamatu. Otpisom dugova vi više niste taoc banaka već slobodan čovjek kao i svi ostali,time država daje korist ljudima u njoj i ja ne vidim tu apsolutno ništa loše,samo dobro. 





    nacistiscka njemacka je stampala pare bez pokrica. I nakon sto im nitko vise nije htio uzimati te pare isli su po evropi i pljackali i ubijali sve koje su smatrali untermensch

    Tko je imao bolju ekonomiju,da li nacisticka njemacka koja je po vama štampala novac bez pokrića po vama ili države koje su štampale sa pokrićem? Pretpostavljam da je vama novac sa pokrićem jedino novac koji se vrača sa kamatom na dug,jel tako?




    Ako pod "oni" smatrate cioniste i krupne kapitaliste onda se slazemo. To sam i dokumentirao

    Smatram Židove u konačnici pod "oni". Samo jedni krupni kapitalisti su nacionalno,rasno i religijski obojani a ostale nije briga za to. Ostali krupni kapitalisti su samo korisni pijuni u na šahovskom polju židovskog igrača.




    To su napravili sa dolaskom tudmana na vlast i uvodenjem ovog sistema u kojem zivimo.

    Tako je i ne samo Tuđmana nego i Tita. Razlike između SFRJ i RH u pogledu novca nema jer se i jedna i druga država zaduživala u stranoj valuti i smatrala je kamatu sasvim opravdanom. 




    Izrael su poceli stvarati nakon belfurske deklaracije

    http://en.wikipedia.org/wiki/Balfour_Declaration

    Nakon cionističkog kongresa u Baselu 1897. ide prvo preuzimanje FEDa tj. SADa,svjetski rat i preuzimanje Rusije,Britanski mandat nad Palestinom,svjetski rat,stvoren Izrael...čista kornologija događaja. Zmaj je došao na Sion,čeka se Mesija.


    A ovo za mesiju i to..to vam imaju sve religje. Od krscanstva do islama

    http://en.wikipedia.org/wiki/Mahdi

    Razlika između Judaizma,Kršćanstva i Islama je ta da Kršćanstvo i Islam ne prepoznaju rasnu važnost dok Judaizam prepoznaje. Stvar je u tome da te religije imaju jedan psihološki trik gdje je Jeruzalem sveti grad svih triju religija što pogoduje naravno Izraelu. I vrlo bitna stvar je ta da je u Kršćanstvu i Islamu kamata zabranjena dok je u Judaizmu dopuštena za nežidove.
    Također je i važna stvar da sve tri religije imaju korijene u židovskoj Tori. 





    ne

    Ako mislite da jesu onda stavite dokaze. Vase misljenje nije dokaz

    Kada postoje činjenice ne trebaju dokazi. Hitlerov nacionalsocijalizam je ideologija koja je potpuna suprotnost od židovskih ideologija. Pošto je ona napisana u prvom redu za Nijemce,Židovi su pustili dolazak Hitlera na vlast a s druge strane imali pod kontrolom i SSSR i SAD,Englesku,spremne atomske bombe štočije je posljedice osjetio Japan ako im primjerice nebi išlo sve po planu i td. 





    Staljin nije sljedio zidovsku ideju, objasnio sam vam..dao sam vam linkove sa primjerima.

    Niste mi objasnili. Staljin je samo još jedan u nizu od potrčka židovske ideologije Komunizma koja je uvaljena Rusima boljševičkom revolucijom.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 17.04.14 23:01

    wiz je napisao/la:jel bi vi mogli meni nesto definirati.

    Kad vi kazete "zidovi" na koga onda tocno mislite ?

    Mislim na židovsku rasu.

    Naime, zidovstvo se prenosi preko majke ali je i vjera koju moze svatko prihvatiti.

    Židovstvo je rezervirano za Židove,može bijelac postati Židov ali da bi dokazao svoje židovstvo mora oženiti židovku čime zapravo izdaje svoju rasu,poboljšava genetski materijal židova. Scenarij takvog događaja je primjer Estere gdje je židovskim ženama dan savjet kako da zavedu nežidova i unište njegov narod. 

    Pa tako imamo zukerberga (osnivac fejsa) koji je zidov po majci ali je ateist (nije vjernik).

    Židovstvo je i rasa,ne samo vjera. Ne može on pobjeći od svojeg židovskog nasljeđa,krv nije voda.

    Imamo cioniste koji se zalazu za izrael iako su katolici.

    Koje su rase ti cionisti? Zalažu se za Izrael samo zato jer imaju doma Bibliju koja se sastoji od Tore (Starog Zavjeta u kojeg vjeruju Židovi) i Novog Zavjeta (u kojeg židovi ne vjeruju) gdje piše kako su Židovi odabrani narod od Boga. Toliko su izmanipulirani da ne razumiju da ta to nije napisano Katolicima već Židovima.

    Imamo zidove koji se zalazu za izrael a po vjeri su zidovi i po majci

    Dobro

    i imamo orotdoksne zidove koji su zidovi po vjeri i po majci ali su u isto vrijeme protiv izraela (kao drzave) i protiv cionizma

    Židovstvo je takav program da i kad ne bi imali državu oni bi stvorili državu u državi (svoje banke),što se vidjelo kroz povijest. Izrael je samo simbol da je zmaj došao na Sion i ništa više. To što neki protestiraju protiv Izraela je potpuno nebitno kada slijede jedan te isti program.


    Dakle, kad vi kazete "zidovi" na koje skupine (na koju skupinu) mislite. ili mislite na sve te skupine (osim katolika koji se zalazu za izrael i nisu zidovi)

    Kada kažem "židovi" mislim na sve skupine židovske rase.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 17.04.14 23:40

    Hitler Becomes German Chancellor (1933)


    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 18.04.14 15:10

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Da li imate dokaze da su operativci (znaci, ljudi na terenu koji su povukli okidac) bili zidovi. Ako imate, molim da ih stavite.

    Operativci uvijek djeluju u pozadini a ne na terenu. Njihove glave su previše vrijedne da bi na terenu povlačili okidače,to rade pojedinci kad se pripremi plan od strane operativaca...........

    Nisam vas pitao da mi objasnjavate. Pitao sam vas da li imate dokaze za svoju tvrdnju.

    Znacite nemate dokaze da su operativci na terenu bili zidovi.




    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Mene ne zanimaju banke (to sam vam vec rekao). Ako mi je blokirana imovina u drugim zemljama ili ako ne mogu vrsiti placanje u drugim zemljama jer ste nacionalizirali banke onda je to meni steta. Ako su ljudima oprosteni dugovi i ostavljena imovina onda su oni dobili imovinu besplatno ja nisam. Znaci, opet sam ja u minusu. Razumijete to ?
    Shvacate da meni morate ponuditi neku korist ako vec radite nesto meni na stetu. Tj, moram imati vecu korist nego stetu.


    Vi mislite da nemate dugove ali živite u iluziji jer je cijela RH koja formalno još uvijek postoji na bubnju,vaš novac koji imate u novčaniku ili u banci je dug i taoc ste banaka koje nabijaju kamatu.

    Ja znam bolje od vas neke stvari. Stvarno nema smisla da mi objasnjavate stvari o kojima ja znam vise od vas. besmisleno.

    Dakle, ako vam kazem da mi se ne isplati. Jaonda znam da mi se ne isplati. Ili mi dajte uvjete koji mi se isplate ili mene ne zanima jer mi je isplativo. Nemojte mi objasnjavati sto ja mislim jer ja tu materiju znam bolje od vas. Ono..besmisleno

    Fico je napisao/la:

    Otpisom dugova vi više niste taoc banaka već slobodan čovjek kao i svi ostali,time država daje korist ljudima u njoj i ja ne vidim tu apsolutno ništa loše,samo dobro. 

    To sto vi tako gledate je samo posljedica toga da ne razumijete dovoljno materiju. Ne da tu nema nista lose.




    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    nacistiscka njemacka je stampala pare bez pokrica. I nakon sto im nitko vise nije htio uzimati te pare isli su po evropi i pljackali i ubijali sve koje su smatrali untermensch

    Tko je imao bolju ekonomiju,da li nacisticka njemacka koja je po vama štampala novac bez pokrića po vama ili države koje su štampale sa pokrićem?

    "bolja ekonomija" ne znaci nista. Morate najprije odluciti bolje u odnosu na sto.


    Fico je napisao/la:

    Pretpostavljam da je vama novac sa pokrićem jedino novac koji se vrača sa kamatom na dug,jel tako?

    Ne razumijem sto vam nije jasno... kamata nema nikakve veze sa pokricem novca.

    Ako imate pokrice onda znaci da imate neku drugu vrijednost umjesto novca kao pokrice toga. Tipa, zlato...nesto tako. Kamate sa tim nemaju nikakve veze.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_money

    http://www.investopedia.com/terms/f/fiatmoney.asp

    Novac bez pokrica vam je fiat novac.


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    To su napravili sa dolaskom tudmana na vlast i uvodenjem ovog sistema u kojem zivimo.

    Tako je i ne samo Tuđmana nego i Tita. Razlike između SFRJ i RH u pogledu novca nema jer se i jedna i druga država zaduživala u stranoj valuti i smatrala je kamatu sasvim opravdanom. 

    To ste sigurni i mozete dokumentirati ?

    Jer ste proucili monetarnu potlitiku SFRJ i znate to sa sigurnoscu ?

     Laughing   Laughing   Laughing 



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ako mislite da jesu onda stavite dokaze. Vase misljenje nije dokaz

    Kada postoje činjenice ne trebaju dokazi.

    Cinjenica je nesto dokazano





    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Staljin nije sljedio zidovsku ideju, objasnio sam vam..dao sam vam linkove sa primjerima.

    Niste mi objasnili.

    Vidim. Sto ne spori cinjenicu da sam vam dao linkove koje ste trebali procitati. U krivu ste..
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 18.04.14 16:00


    ...

    Nisam vas pitao da mi objasnjavate. Pitao sam vas da li imate dokaze za svoju tvrdnju.

    Za cinjenice nisu potrebni dokazi. Več se po simbolici vidi tko je u pozadini ali što vam ja mogu kada niste pismeni na simboličkoj razini.  EU parlament je preslika Babilonske kule,12 pentagrama simbolizira 12 Izraelskih plemena na EU zastavi koje će razoriti taj Babilon,Židovi koji kontroliraju FED su i stavili simboliku na 1 dolar da se zna tko je u pozadini. 

    Znacite nemate dokaze da su operativci na terenu bili zidovi.

    Nisam spominjao "operativce" na terenu već operativce u pozadini.








    Ja znam bolje od vas neke stvari. Stvarno nema smisla da mi objasnjavate stvari o kojima ja znam vise od vas. besmisleno.
    Dakle, ako vam kazem da mi se ne isplati. Jaonda znam da mi se ne isplati. Ili mi dajte uvjete koji mi se isplate ili mene ne zanima jer mi je isplativo. Nemojte mi objasnjavati sto ja mislim jer ja tu materiju znam bolje od vas. Ono..besmisleno

    O kojim stvarima govorite da znate bolje? 




    To sto vi tako gledate je samo posljedica toga da ne razumijete dovoljno materiju. Ne da tu nema nista lose.

    Argumentirajte to što ste napisali







    "bolja ekonomija" ne znaci nista. Morate najprije odluciti bolje u odnosu na sto.

    Bolja ekonomija u odnosu na ekonomiju Versajskog poretka.





    Ne razumijem sto vam nije jasno... kamata nema nikakve veze sa pokricem novca.
    Ako imate pokrice onda znaci da imate neku drugu vrijednost umjesto novca kao pokrice toga. Tipa, zlato...nesto tako. Kamate sa tim nemaju nikakve veze.



    Tu podvalu je Francišković objasnio na više od 100 stranica u poglavlju "Ministarstvo financija" Hrvatske knjige opstanka. Ako ste mentalno ograničeni pročitati više od 100 stranica ni manje ni više nego diplomiranog ekonomista onda vam ja tu ne mogu pomoći,no ne možete reći da niste znali gdje trebate zaviriti. Ovo što spominjete je ništa drugo nego programirana židovska dogma koja nastoji uz kamatu oduzeti i tuđu zemlju. To je čisto mazanje očiju ljudima s ciljem da postanu robovi kamatara i da prihvate siromaštvo kao nešto nužno,jer evo ga bankarčić štampanjem novaca iz zraka ima pravo opravdati to oduzimanjem nečije kuće i zemlje.


    http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_money

    http://www.investopedia.com/terms/f/fiatmoney.asp
    Novac bez pokrica vam je fiat novac.

    Kamata je osnova toga fiat novca-ona "mora biti" isto koliko i takav novac "mora biti".




    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    To su napravili sa dolaskom tudmana na vlast i uvodenjem ovog sistema u kojem zivimo.

    Tako je i ne samo Tuđmana nego i Tita. Razlike između SFRJ i RH u pogledu novca nema jer se i jedna i druga država zaduživala u stranoj valuti i smatrala je kamatu sasvim opravdanom. 

    To ste sigurni i mozete dokumentirati ?

    Jer ste proucili monetarnu potlitiku SFRJ i znate to sa sigurnoscu ?

     Laughing   Laughing   Laughing 

    Vama trebaju dokumenti za nešto što je očigledno? Monetarna politika SFRJ je bazirana na kamati i zaduživanju u stranoj valuti isto kao i ova današnja.






    Cinjenica je nesto dokazano

    Tako je




    Vidim. Sto ne spori cinjenicu da sam vam dao linkove koje ste trebali procitati. U krivu ste..

    Pročitao sam Komunistički Manifest. Jeste li ga vi pročitali? Staljin je bio samo pijun židovske ideje.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 18.04.14 19:00

    Fico je napisao/la:
    Tu podvalu je Francišković objasnio na više od 100 stranica u poglavlju "Ministarstvo financija" Hrvatske knjige opstanka. Ako ste mentalno ograničeni pročitati više od 100 stranica ni manje ni više nego diplomiranog ekonomista onda vam ja tu ne mogu pomoći,no ne možete reći da niste znali gdje trebate zaviriti.

    Mislim da smo zakljucili sa ovim ovu nasu raspravu.

    Sponsored content


    Oblik vladavine - Page 4 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 19.03.24 6:29.