Hrvatski ekonomski preporod

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
 Hrvatski ekonomski preporod

Foruma za novu ekonomsku politiku i blagostanje


3 posters

    Oblik vladavine

    Poll

    Koji oblik vladavine zagovarate?

    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 3 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 3 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 3 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 3 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 3 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 3 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 3 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 3 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 3 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 3 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 3 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 3 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Oblik vladavine - Page 3 Bar_left0%Oblik vladavine - Page 3 Bar_right [0%] 

    Ukupno glasova: 0
    Poll closed
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 12.04.14 19:16

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    kao sto rekoh, pretpostavka..nemate dokaza.

    Nema dokaza da je Tuđman htio Konfederaciju?

    ne, nema dokaza za vasu teoriju. Tvrdnja bez dokaza je teorija..nakon sto se dokaze postaje cinjenica.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    To nije tocno. Zidov se (takoder) postaje preko majke nije nuzno da osoba prihvati zidovsku religiju. Imate zidova koji su ateisti. Jel to vama jasno ?

    To je točno. Znam da se Židov postaje preko majke i ona ga židovski odgaja,Židovi su samo deklarativno ateisti,Židovstvo je puno više od same religije,ako se on odrekne Židovstva on prestaje biti Židov. 

    To je vase misljenje koje nije tocno. Nemam namjeru dodatno objasnjavati to se obratite zidovima ako vas zanima ili guglajte.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    isto to kamatarenje su koristili templari, venecija a kad smo kod toga jedan od prvih koji je koristio kreditnu ekspanziju novca je bio dioklecijan..koji je bio ilir. Dakle, nisu to zidovi izmislili i ne koriste to oni jedini..ima jako puno zemalja, pojedinaca, skupina..kako hocete koji to koriste (kamatarenje i to).

    Sve ove nabrojane koje ste mi naveli su postojali puno kasnije od postanka Tore koja je religijska (ideološka) knjiga koja im dopušta kamatarenje nežidova i to je jedna ideja koja ih je očuvala kroz povijest-čak sam dobio priznanje jedne židovke za to koja je rekla da nije bilo kamate,židovi bi umrli od gladi. Dakle oni djeluju kao paraziti,oni napadnu žrtvu a ako ih se žrtva riješi,oni umiru.

    Sto god..u svakom slucaju kamatarenje nije iskljucivo metoda koju koriste zidovi.



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Vojnik kada se preda je i dalje vojnik dok nije otpusten iz vojske. Ili u slucaju da se vojska raspadne.
    Bez obzira za to civilima se moze suditi za ratne zlocine koje su pocinili dok su bili pripadnici vojske.

    primjer

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Mirko_Norac

    Dakle, njemu su sudili zbog ratnih zlocina kad je bio umirovljen (civil). A u krajnjoj liniji u SFRJ je postojala smrtna kazna za civile za teska kaznena dijela a ubojstva jesu teska kaznena dijela. Prema tome cak da su im sudili kao civilima zbog (civilnog) ubojstva opet bi presuda bila legalna

    A gdje su dokazi da su ti ljudi počinili ubojstva koje su osudili na smrt? Osnovno obilježje vojnika  puška dakle kada pusti pušku više nije vojnik nego civil u vojničkoj uniformi.

    Dokaze sam vam dao na primjerima na prosloj stranici o vjesanjima i strijeljanima. Ako zelite vise dokaza slobodno sami potrazite. Ja vam nisam gugl... ulozite trud sami pa nadite. Prestanite sve ocekivati od mene.


    Fico je napisao/la:
    Razne vrste majmuna onda po vama (razne rase),ljudi imaju po evoluciji predaka tih raznih vrsta majmuna,međutim opet majmuni imaju nekog pretka od kojeg su nastali,tako da zašto bi bili baš vrsta majmuna,zašto ne vrsta sisavaca?  Opet te razne vrste (rase) su opet proces evolucije (ako tumačimo teoriju evolucije) od kojih su se neke razvile više a neke manje.
    je, svi zajedno imao nekog pretka u smislu amebe ili tako nekog jednostanicnog organizma. Koji je mozda nastao na zemlji a mozda je dosao preko meteora iz svemira. Naime, bakterije mogu biti prenosene preko meteora

    https://microbewiki.kenyon.edu/index.php/Bacterial_Fossils_in_Meteorites
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 12.04.14 19:34




    Nije, objasnio sam. ja smatram da sam dovoljno puta objasnio i to je za mene zavrsena tema.

    Bježite  od rasprave nakon pokušaja prikazivanja stvari kakve nisu bile





    Objasnio sam vam. Ne zelite ili ne mozete shvatiti..sto god. Za mene je to zavrsena tema.

    Pročital iste Mein Kampf ili neke tuđe pamflete iz wikipedije?





    I ja, ovo takoder smatram da sam objasnio (sami pogledajte dodatne detalje) i ovo takoder smatram zavrsenom temom

    Da? Vaš je proizvoljan zaključak da ste objasnili,niste vi u poziciji nešto objašnjavati kada nikada Mein Kampf niste pročitali. Možda bi stvarno trebali pročitati Mein Kampf da vidite što nacionalsocijalizam zapravo jest.





    Guglajte, ja sam vam dao infomaciju ako vas zanima trazite sami dalje. Ja vam necu traziti infomacije koje vas zanimaju.

    Ne moram tražiti kada sam pročitao Mein Kampf i piše vam u poglavlju "Munchen" kako je izlegalo to o čemu govorite,dakle vi ili želite to pročitati ili ne želite,vaša stvar ne moja.





    Nisu. To cak uopce nemam ni namjeru potkrepljivati linkovima.

    Jesu,zašto nemat namjeru to potkrepljivati linkovima,da možda wikipedija ovaj puta govori u suprotnosti onime što bi željeli da je bilo?




    Bila je kapitalisticka. Dao sam vam linkove..ovo takoder smatram zavrsenom temom

    Bila je nacionalsocijalistička,kapitalistima (židovima) su pokazali zube.





    znaci, bio je kapitalizam. Fino, to isto smatram zavrsenom temom.

    Ne bio je nacionalsocijalizam koj iznači balans između socijalizma i kapitalizma,ako je vama kapitalizam sve ono što nije u skladu sa Židovom,Masonom 33. stupnja Marxom,onda to govori puno o vama.



    Sto je i osnovna postavka kapitalizma. Znaci, u doba hitlerove vlasti u njemackoj je ekonomski sistem bio kapitalizam a partija se zvala nacional socijalisticka. Ono sto je on pisao u knjizi i ono sto je provodio u praksi (upravljanje drzavnom ekonomiju) su razlicite stvari. Lagao je, ukratko  Very Happy 

    Kako znate što je pisalo u knjizi? Pročitali ste ju? Što ima loše u privatnom vlasništvu? U doba Hitlerova vladavine je bio ekonomski sistem nacionalsocijalizam te se o njemu ne ući na fakultetima,ali se zato važnost daje Marxu koji je osmislio komunizam da se nežidovi potamane.





    I ovo smatram zavrsenom temom.

    Iz razloga jer ste citat potkrijepili tako što ste mi rekli u kojem poglavlju Mein Kampfa se anlazi,br stranice i td?





    ne intelktualnom nego u sposobnosti shvacanja i znanju. Inteligencija je sposobnost snalazenja u novo nastaloj situaciju. Krapinski pracovjek je mogao biti isto inteligentan (ne zna se koliko je bio inteligentan) ali nije imao znanje koje sada imamo. Bez znanje i iskustva proteklih generacija sami intelekt vas ne dovede daleko. U svakom slucaju, i ovo smo zavrsili.

    A spospobnost snalaženja određuje stupanj intelekta,da je pračovjek mogao konkurirati današnjem čovjeku onda bi današnji čovjek nešto puno bolje osmsilio od njega jer je evolucijski napredniji. Znanje proizlazi iz intelekta.








    Vama, meni nije.. i sa ovim sam zavrsio.

    ja sam vam ponudio odgovore koje sam imao. Dao sam vam linkove i podatke. Ako ih vi ne zelite prihvatiti to je vasa stvar. Ja u potpunosti podrzavam vase pravo da mislite sto god zelite. Isto tako podrzavam svoje pravo da ne trosim vrijeme vrteci jednu te istu raspravu u krug bez ikakvog pomaka. Jednostavno, imam i pametnijih stvari za raditi.

    Govorili smo o takozvanoj Davidovoj zvijezdi vaš pokušaj da obranite Židove nije uspio i sada se povlačite.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 12.04.14 19:43

    wiz je napisao/la:


    ne, nema dokaza za vasu teoriju. Tvrdnja bez dokaza je teorija..nakon sto se dokaze postaje cinjenica.

    13. II. – U Beogradu, na proširenoj sjednici Predsjedništva SFRJ
    o ustrojstvu buduće jugoslavenske države, kao hrvatski predstavnik izjasnio se za konfederaciju SFRJ.

    Životopis Tuđmana na stranici HDZa,poglavlje 1990,poveznica: http://www.hdzusa.com/dr-franjo-tudman/zivotopis-dr-franje-tudmana/

    Iz priloženog vidimo kako je predlaganje konfederacija činjenica.




    To je vase misljenje koje nije tocno. Nemam namjeru dodatno objasnjavati to se obratite zidovima ako vas zanima ili guglajte.

    Obratio sam se Židovima i iz njihovih odgovora tumačim njih. Tako da to nije moj mišljenje već mišljenje Židova.




    Sto god..u svakom slucaju kamatarenje nije iskljucivo metoda koju koriste zidovi.

    Sigurno nije isključivo metoda kojom se koriste Židovi ali je kamatarenje nsvih nežidova dogma iz njihove religije Judaizma ili Židovstva,u toj igri ovi sitni kamatari tj. prodane duše nekog naroda dobe profit ali u konačnici Židovi preko te dogme porobljavaju ostale narode. Znate li bilo koji narod koji ima namjeru kamatariti sve ostale narode osim svojeg vlastitiog osim Židova?






    Dokaze sam vam dao na primjerima na prosloj stranici o vjesanjima i strijeljanima. Ako zelite vise dokaza slobodno sami potrazite. Ja vam nisam gugl... ulozite trud sami pa nadite. Prestanite sve ocekivati od mene.

    Niste dali dokaze,puna su vam usta dokaza a od dokaza za nešto što tvrdite ništa.




    je, svi zajedno imao nekog pretka u smislu amebe ili tako nekog jednostanicnog organizma. Koji je mozda nastao na zemlji a mozda je dosao preko meteora iz svemira. Naime, bakterije mogu biti prenosene preko meteora

    https://microbewiki.kenyon.edu/index.php/Bacterial_Fossils_in_Meteorites

    Jasna stvar po teoriji evolucije.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 12.04.14 19:51

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Bila je kapitalisticka. Dao sam vam linkove..ovo takoder smatram zavrsenom temom

    Bila je nacionalsocijalistička,kapitalistima (židovima) su pokazali zube.

    cionisti (to su upravo oni zidovi koji se bave kamatarenjem i koji su potakli osnivanje izraela) su financirali hitlera i oni su zlato (i ostale vrijednosti) preko svicarske izvlacili za naciste. Rotchildi su kontrolirali i englesku banku (u kojoj je bilo zlato zemlja koje je osvojila njemakca) i golden fix ili ti burzu zlata preko koje su nacisti prodavali zlato oduzeto od zidova (i svih ostalih) na osvojenim teritorijama. Cionisti su bili poslovni partneri i jako suradivali sa nacistima. Stavio sam vam onaj novcic (sjecate se) koji govori o njihovom prijateljstvu i suradnji a ovo vam je dokumentarac koji vam govori o putevima novca.



    Dakle, hitler i nacisti su odradivali prljavi posao za cioniste Wink

    nemojte mi vjerovati..provjerite. Evo za pocetak provjerite koliko je rotchilda ubijeno u 2 svjetskom ratu..naravno, znate da su oni orginalno bili u njemackoj u frankfurtu. Pa koliko ih je ubijeno u 2 svjetskom ratu ?

    Tocan broj rotchilda ubijenih u drugom ratu, koliko ?
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 12.04.14 23:30

    Ja cu to ovdje prebaciti i odgovoriti da ne spamamo onu drugu temu. Tamo su vijesti..ovo definitivno ne spada pod vijesti.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Pitao sam ne daju..."postenim" gradanima daju. Ja smatram da je to diskriminacija da ja ne mogu dobiti kredit koji ce se otpisati a drugi mogu. Diskriminacija nije po ustavu a i ukrajnjoj liniji zasto bi ja prihvatio da "posteni" gradani zive na kredite 20 godina i unistavaju zemlju i da im se onda otpisu dugovi ?

    Zato jer nakon što se otpišu dugovi i nacionaliziraju banke te također vrati kontrola nad financijama svi oni koji su uništavali zemlju završavaju na sudu koji će ovisno o njihovoj težini krivnje odrediti kaznu.

    Dobro, a sta sa onim sto su ljudi kupili u proteklih 20 godina ?

    To im ostaje ?

    I tko ce financirati otpisivanje dugova ? Od kud tocno novac za to ? To cemo svi zajedno financirati ?

    A ovi koji su se zaduzivali proteklih 20 godina ce zadrzati sto se drzava zaduzivala za njihove place i to ?

    iako, ja nemam nista protiv da se svi koji su unistavali zemlju zavrse na sudu...sto sa onima koji nisu napravili nista nezakonito ? Njima sve ostaje ?

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Di je tu meni korist ?

    Korist vam je da ne morate plaćati više namete bankama preko kamata.

    A sad moram ?

    jeste culi za bitcoine ? nema kamata..nema bankarskih nameta. Stovise, nema uopce drzave koja uzima porez. Ja tu ne vidim neku svoju korist. Ja se stovise ne bunim uopce na namete bankama niti na kamate. Ja sa tim nemam problema..To je takav sistem. Tko hoce kredit treba placati kamate. To je kapitalizam.

    Prema tome, pitam vas jos jednom, gdje je tu korist za mene ?

    Ako se otpisuju dugovi, znaci da ljudi koji su duzni dobivaju otpis dugova. Svejedno netko mora to pokriti (manjak u bankama kod otpisivanja dugova). Tko pokriva taj manjak ? I od kuda ?


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    vidite, ja sam skroman. Evo, cak sam spreman kupiti neku firmu i otpustiti sve ljude i prodati zemljiste za nove stanove da pokrenem ekonomiju.

    Razumijem,ako ste to spremni,onda bi vi završili u zatvoru,no jasno mi je da aludirate na ove kriminalce koji su se nakrali,makar nikad se ne zna koje su vam stvarne namjere.

    To je sve legalno i po zakonu. Za nista od toga ne bi mogao zavrsiti u zatvoru jer je to legalno.



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Da, ali vi zelite te kredite od banka otpisati. Znaci, vi zelite preuzeti kredite od banka (nacionalizirati banke) i samim tim vi se stavljate u poziciju banke.

    Želim otpisati dugove a ne kredite,dobro razumjeli ste taj dio. U poziciju banke se stavlja država sa ljudima koji bi upravljali takvim bankama a kamata bi bila zabranjena.

    Ajde mi objasnite razliku izmedu dugova i kredita, mislim da ne shvacam...

    Znaci, nacionalizirate banke u prebacujete ih na drzavu...sto znaci da svi drzavljani trebaju pokriti gubitke banaka. Ne samo za lose kredite ljudima nego i firmama. Zasto bi ja kao drzavljanin to prihvatio ?

    Di je tu meni korist ?

    Ja nemam kredita..nemam dugovanja.. a vi bi htjeli meni natovaraiti da isplacujem (pokrivam) dugovanja drugih. Zasto bi ja to radio ?

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Banke ne namjeravaju otpisati kredite... vi namjeravate. Zato pitam vas. To je vasa ideja.

    Razumijem.

    Fino, nadam se da ce te mi moci odgovoriti. Imam par nejasnoca kao sto vidite.



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    U potpunosti razumijem. Ja ne vidim zasto bi ja odgovarao za kredite koji su dignuti za tude place, tude skolovanje, tude stanove, tude automobile...
    Ja cu vrlo rado odgovarati za sve svoje dugove (kao i uvijek) ali ne vidim razloga zasto bi odgovarao za tude. Cak sam spreman preuzeti svoj dio dugova koje je napravila drzava u moje ime. 

    Ili, ako vec odgovaram za tude kredite onda zelim da se i meni daju. Jel to posteno ?

    Pošteno.

    O.K. znaci, ja bi par miljardi kuna, dolara , eura i sve pare cu oprati potpuno zakonito da ne zavrsim u zatvoru.

    Ili, ako ne mogu dobiti (nije problem da moram) onda da mi objasnite zasto ja ne mogu dobiti a drugi su dobili i 20 godina dobro zivjeli a sad da im se oproste dugovi ?

    I jos da im ja otplacujem (kao i svi drzavljani) dugove.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ako svi odgovaramo za kredite onda i ja zelim kredit pod istim uvjetima kao vujcic, milanovic ili todoric. Pa nakon toga kad se svima otpisuju krediti nek se otpisu i meni. Ako ja sudjelujem u gubicima onda zelim sudjelovati i u dobicima.

    Za kredite prema bankama nitko ne bi odgovarao,to je njihova propala investicija u našoj novouređenoj državi,odgovaralo bi se za kriminal. Dakle,ne morate biti u strahu od odgovaranja za kredite.

    ja razumijem da ne moraju biti u strahu od odgovaranja za kredite. Mene zanima gdje je tu moja korist ?

    Ili ovako:

    ja uzmem kredit, zivim super i ne mogu ga otplatiti i onda mi taj kredit (vasa) drzava otpise. I ja zadrzim sve sto sam kupio na taj kredit i smijem se budalama koji se nisu zaduzivali jer sad svi zajedno otplacujemo gubitke banaka. I oni koji su se zaduzivali i oni koji nisu.

    Razumijte sto vam govorim ?

    ja ne vidim tu svoju korist. Ali vidim korist onih koji su se zaduzivali i doveli nas u ovo situaciju.



    Fico je napisao/la:
    Da li se te zemlje koje ste nabrojali zadužuju u stranoj valuti? (Iran,sj Koreja,Kuba)

    Ajde sami provjerite. To vam je najbolje.



    Fico je napisao/la:
    Meni to nije novo,i prijašnji sistem prije uspostavljanja RH je imao dugove a pogubno je bilo to da se zaduživao u stranoj valuti.

    A to je pocelo nakon potpisa tito brandt sporazume ili ti reparacija za 2 svjetski rat. Inace, znate koja je jedina zemlja svijeta koja je otplatila dugove MMF-u (nisam siguran provjerite). ?

    Rumunjska.

    Znate kad ?

    1989 tocno prije rumunjske revolucije.

    nemojte mi vjerovati..provjerite.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Pa to je poznato vec godinama (cak desetljecima) to je sistem koji je uveden kad je napravljena RH. I bilo je poznato da ce dovesti do rezultata kakvi su danas.

    Sve je to planski,osmišljeno je tako da države budu na hipotekarnim kreditima sa kamatom,što i jesu. 

    da

    “Građanima je objašnjeno da se tzv. pretvorbom vlasništva jedino može doći do povećanja proizvodnje, zaposlenosti itd. A znalo se da će to dovesti do pada proizvodnje, velike nezaposlenosti, pada životnog standarda, pada nacionalne produktivnosti, ukratko, do razaranja privrede. Usprkos tektonskim poremećajima, nije provedena nikakva stručna rasprava. A to nije bilo ni potrebno. Pravi cilj bio je prigrabiti političku moć i omogućiti bogaćenje malog broja ‘podobnih’ pojedinaca – 200 obitelji, kako bi rekao Tuđman. I taj je cilj apsolutno postignut. Stvoreni su tajkuni i politička oligarhija. Od nekadašnjeg maksimalnog raspona dohotka od 1:10 stvoren je raspon 1:100. To znači da sada neki pojedinci godišnje zarađuju više nego 99 posto građana za cijelog života. O stotinama tisuća nezaposlenih da i ne govorim”, napisao je Horvat u svojoj posljednjoj knjizi Kakvu državu imamo, a kakvu državu trebamo

    http://pescanik.net/2013/12/branko-horvat/

    procitajte si Wink



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    nacelno, ja se mogu sloziti sa tim..ali onda sve postaje drustvena imovina i svi koji su digli kredita a ne mogu ih otplatiti (i svi koji ne mogu dokazati porijeklo imovine) ostaju bez imovine.
    i onda smo opet na samoupravnom socijalizmu i SFRJ.
    Znaci, vi se u osnovi zalateze za isto ono sto i ja.

    Jedino u čemu se ne slažemo je to da sve postane društveno. Ja bi dopustio privatne firme ali onda se ne bi ponašale kako se danas ponašaju već bi točno sve bilo po zakonu,time bi se oni sa kriminalnim namjerama uplašili i ne bi se usudili otvoriti niti jednu firmu jer bi znali što ih čeka već samo oni dobri ljudi iz naroda sa pravim namjerama na korist svih. Svi oni koji ne mogu dokazati porijeklo imovine ostaju bez i to postaje državno vlasništvo,jasna stvar. 

    obrti.. do 3 ili 5 radnika. Ne firme...

    Tako je bilo u SFRJ.
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 13.04.14 1:58

    wiz je napisao/la:
    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Bila je kapitalisticka. Dao sam vam linkove..ovo takoder smatram zavrsenom temom

    Bila je nacionalsocijalistička,kapitalistima (židovima) su pokazali zube.

    cionisti (to su upravo oni zidovi koji se bave kamatarenjem i koji su potakli osnivanje izraela) su financirali hitlera i oni su zlato (i ostale vrijednosti) preko svicarske izvlacili za naciste. Rotchildi su kontrolirali i englesku banku (u kojoj je bilo zlato zemlja koje je osvojila njemakca) i golden fix ili ti burzu zlata preko koje su nacisti prodavali zlato oduzeto od zidova (i svih ostalih) na osvojenim teritorijama. Cionisti su bili poslovni partneri i jako suradivali sa nacistima. Stavio sam vam onaj novcic (sjecate se) koji govori o njihovom prijateljstvu i suradnji a ovo vam je dokumentarac koji vam govori o putevima novca.
    Dakle, hitler i nacisti su odradivali prljavi posao za cioniste Wink
    nemojte mi vjerovati..provjerite. Evo za pocetak provjerite koliko je rotchilda ubijeno u 2 svjetskom ratu..naravno, znate da su oni orginalno bili u njemackoj u frankfurtu. Pa koliko ih je ubijeno u 2 svjetskom ratu ?
    Tocan broj rotchilda ubijenih u drugom ratu, koliko ?

    Gledajte,nije uopće sporno da su Židovi doveli Hitlera na vlast ali Hitler nije glavni operativac tu već društvo Thule koje je stajalo iza Hitlera i Dietrich Eckart šef Thula tj. Hitlerov mentor. Novčić koji ste vi pokazali tj. oznaka ne označava izvorno židovski simbol već je to čisto sotonistički simbol koji označava broj 666 (ako ste pismeni na simboličkoj razini to vidite) tako da se taj simbol jedino ima promatrati kroz taj folklor u okultnim društvima. Nakon dolaska Hitlera na vlast koji je stvarno bio istinski domoljub ali je imao težak život i sve mu se nakupilo jednostavno Židovi pokreću i Masone,Komuniste,i raznorazne poslušnike da realiziraju plan o stvaranju Izraela,da bi to napravili morali su postaviti nekoga koji je uvidio židovski problem,no samo zbog toga da zamagle kompletnu sliku,oni su jako dobro pripremili teren od 1987. tj. cionističkog kongresa u Baselu gdje je to sve i isplanirano,Federalne rezerve su preuzeli 1913.,,burzovni slom u Americi,početak prvog svjetskog rata gdje su angažirali Masone da im kontroliraju Palestinu,nakon toga doveli Komunizam u Rusiju,omogućili su HItleru dolazak na vlast,nakon toga čitavu svoju mašineriju pokreću protiv Hitlera i Hitler ostaje usamljen i mora sam protiv njih,nakon toga ono što su čuvali Masoni Židovima postaje Židovsko tj Izrael,nakon toga izmišljaju čudnu brojku od 6 milijuna tj. holokaust,Hitler je naravno sve kriv te im je to izgovor za agresiju nad Palestincima,nakon toga Masonima prepuštaju njihov dio kolača i td. Kompletnu mapu svijeta oni imaju pod kontrolom i kontrolirali su tu kartu nakon drugog svjetskog rata. Židovski mudraci su se još za vrijeme Solomona dogovorili da će osvojiti svijet a to su napravili u obliku simboličkog zmaja koji je krenuo iz Siona,on je putovao po svijetu tako dugo dok čitav svijet nije okružio te kad je obavio zadaću vratio se na Sion tj. kad je stvoren Izrael.  
    Tu se može zaključiti slijedeće:
    1.Slijedeći korak koji Židovi i njihovi potrčci imaju napraviti je rasno izmješati svo stanovništvo svijeta osim Židova što i promoviraju uostalom
    2.Masonstvo,Komunizam i ostalo su Židovi osmislili kako bi oteli elitu ostalim narodima i programirali ju da rade za Židovske interese
    3. Nakon što židovsku rasu jedinu ostave čistom (židovi sebe otvoreno zovu rasom),ona će vladati nad ostalim iskrižanim rasama
    4. Ekonomski rat je samo prividan,dok se u realnosti vodi rasni rat kroz promoviranje politike rasnog miješanja,namjerne ratove kako bi došlo do masovne imigracije i td.
    5. Dokaz za to je taj da su najviše stradale nežidovi u drugom svjetskom ratu i da su židovski operativci namjerno isplanirali to sve kako bi smanjili populaciju bijele rase a i žute dok se ujedno povećava broj ostalih rasa.
    6. Ostale rase se namjerno povećavaju kako bi koristile za eksploataciju tj. za rasno miješanje sa svim rasama osim židovske
    7. Cionisti koje vi spominjete su čisti operativci Judaizma dok su ostali Židovi u njihovim rukama kojima su Cionisti najveći autoritet poslije Rabina

    Znam da je u ovo sve teško povjerovati,no razmislite u svakom slučaju,dok se u svim državama svijeta promovira kako su svi ljudi braća,kako je multikultura dobra,da treba biti tolerantan,ako nisi takav onda si rasist,u Izraelu je sasvim drugačija prića,pogledajte ovaj video:



    Komentar?





    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 13.04.14 2:58

    @WIZ 

    Pisao sam vam točno po citatima ali mi se nekim čudom obrisao jako dug upis kao odgovor vama.
    Pokušat ću maksimalno sada skratiti.
    Vama u osnovi nije jasno kako to da sad netko tko je dužan,više nije dužan i pitate se gdje vam je korist,također nije vam jasno dali će te vračati tuđe kredite banakama.
    Evo odgovora: neće se nitko zaduživati bez veze jer nitko ne zna ni približno kad bi takav ekonomski sistem došao i nitko ne bi radio od ljudi budale. Korist vam je ta što u takvom ekonomskom sistemu ste vi sam svoj gazda oslobođen od ovih nameta koje plačate državi a oni su plasirani samo da se otplate kamate bankama,korist vam je ta što vam se plača diže ovisno o radu,da možete dići kredit nakon što će se država stabilizirati a bez kamata. Nečete vračati ničije kredite kad su dugovi otpisani,strane banke neće moći tražiti ništa kad više neće biti strane. Nema gubitka u bankama kad gubtak ne postoji otpisom dugova.To je sistem klasično zatvaranje ekonomskog kružnog toka koji se vrti oko HNBa kao centralne banke koja štampa novac u pravilno uređenoj državi i gdje se novac stvara iz realne vriejdnosti odnosno iz rada,gdje kapital ne stvara rad već rad stvara kapital. 
    Država neće dati nekom privatniku da otpušta ljude već će posebnim zakonskim propisima regulirati poslovanje privatnika jer privatnik nije dobio firmu kao od države da otpušta ljude nego da ih zapošljava,a ako ih ima namjeru otpuštati onda će država otpustiti njega i taj če odgovarati za to. Poticanje privatnih obrta,vračanje ljudi na selo da proizvode organsku hranu,konkurentnost kao osnovni preduvjet za razvitak,sve ideje za ekonomski prosperitet su dobro došle.
    Otpis dugova neće financirati nitko već će izmjenom Ustava država donesti odluku da se dugovi otpisuju i automatski oni više ne postoje.
    Jednom kada vi nemate dugova,proizvodite novac,imate banke u državnom vlasništvu,oštre kazne za prijestupnike,zna se red koji proizlazi iz rada svih nas koji proizlazi iz stege.
    Kada govorite o MMF,pravilno uređena država si neće dopustiti da joj strane agenture uređuju financijsku politiku kao i politiku općenito.
    Pročitajte to poglavlje Ministarstvo financija od Franciškovića i niti jedan takozvani ekonomista vas neće moći nadmudriti,vidjet će te kako je njegovo znanje lažno na prema vašem kojg možete dobiti u tom poglavlju. Ugodno čitanje želim

    Ako imate kakvih nejasnoća u vezi ovog mojeg skraćenog odgovora vama,pitajte jer sam skratio zato jer mi se dugi upis obrisao,a sve sam temeljito odgovorio.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 13.04.14 15:26

    Fico je napisao/la:
    Gledajte,nije uopće sporno da su Židovi doveli Hitlera na vlast ali Hitler nije glavni operativac tu već društvo Thule koje je stajalo iza Hitlera i Dietrich Eckart šef Thula tj. Hitlerov mentor.

    I http://en.wikipedia.org/wiki/Helena_Blavatsky

    http://en.wikipedia.org/wiki/Athenaeum_(magazine)

    http://en.wikipedia.org/wiki/Theosophical_Society

    http://en.wikipedia.org/wiki/Vril_Society#Vril_society

    Fico je napisao/la:
    Tu se može zaključiti slijedeće:
    1.Slijedeći korak koji Židovi i njihovi potrčci imaju napraviti je rasno izmješati svo stanovništvo svijeta osim Židova što i promoviraju uostalom
    2.Masonstvo,Komunizam i ostalo su Židovi osmislili kako bi oteli elitu ostalim narodima i programirali ju da rade za Židovske interese
    3. Nakon što židovsku rasu jedinu ostave čistom (židovi sebe otvoreno zovu rasom),ona će vladati nad ostalim iskrižanim rasama
    4. Ekonomski rat je samo prividan,dok se u realnosti vodi rasni rat kroz promoviranje politike rasnog miješanja,namjerne ratove kako bi došlo do masovne imigracije i td.
    5. Dokaz za to je taj da su najviše stradale nežidovi u drugom svjetskom ratu i da su židovski operativci namjerno isplanirali to sve kako bi smanjili populaciju bijele rase a i žute dok se ujedno povećava broj ostalih rasa.
    6. Ostale rase se namjerno povećavaju kako bi koristile za eksploataciju tj. za rasno miješanje sa svim rasama osim židovske
    7. Cionisti koje vi spominjete su čisti operativci Judaizma dok su ostali Židovi u njihovim rukama kojima su Cionisti najveći autoritet poslije Rabina

    Znam da je u ovo sve teško povjerovati,no razmislite u svakom slučaju,dok se u svim državama svijeta promovira kako su svi ljudi braća,kako je multikultura dobra,da treba biti tolerantan,ako nisi takav onda si rasist,u Izraelu je sasvim drugačija prića,pogledajte ovaj video:

    Ako uzmete samo 3, 4, 5, 6 i 7 to je identicno hitlerovom programu samo sto se tamo ne spominju zidovi nego arijevci (njemci / austrijanci).

    Nije vam cudno da su nacisti imali gotovo identicnu ideju kao i cionisti ?

    Fico je napisao/la:


    Komentar?

    Osim sto osobno smatram da duke ne gleda siru sliku to je vise manje sve poznato. Jel to vi meni stavljate jer to vas cudi ili sto ?

    Niste to znali ? Hocete vise informacije o tome..ako hocete ja vas mogu uputiti.

    Fico je napisao/la:
    Komentar?

    Tocan broj rotchilda ubijenih u drugom ratu, koliko ?
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 13.04.14 15:53

    Fico je napisao/la:
    Pisao sam vam točno po citatima ali mi se nekim čudom obrisao jako dug upis kao odgovor vama.
    Pokušat ću maksimalno sada skratiti.

    Dogada se, probajte spremiti kad napisete dio u tekst dokument pa ako se dogodi onda samo prebacite iz tog tekst dokumenta natrag.

    Fico je napisao/la:
    Vama u osnovi nije jasno kako to da sad netko tko je dužan,više nije dužan i pitate se gdje vam je korist,također nije vam jasno dali će te vračati tuđe kredite banakama.

    ne, meni je u potpunosti jasno sto znaci nacionalizacija banka. I znam da nemam osobne koristi od nacionalizacije banka i otpisa dugova i znam da ako se otpisu dugovi i nacionaliziraju banke onda svi drzavljani moraju pokriti gubitke banaka na otpisanim dugovima. To mi je potpuno jasno. Kazem vam da nemam koristi od toga. Isto vam kazem tko ima koristi od toga i da ja ne vidim razlog zasto bi radio nesto od cega nemam koristi dok u isto vrijeme od toga imaju korist svi koji su se zaduzivali.

    Fico je napisao/la:
    Evo odgovora: neće se nitko zaduživati bez veze jer nitko ne zna ni približno kad bi takav ekonomski sistem došao i nitko ne bi radio od ljudi budale.

    Svi znaju da nakon sto se raspadne ovaj ekonomski sistem dolazi drugi. Identicno je bilo u jugi i ljudi su na to nauceni i racunaju na to. Imate pogresno misljenje. A mislim da je vecini ljudi jasno da ce se ovaj ekonomski sistem ubrzo raspasti. Dakle, to nikom ne bi predstavljalo iznenadenje. Stovise, ovaj sistem i je napravljen tako da se raspadne u nekom trenutku. To se dogada stalno u pravilnim razmacima.

    Fico je napisao/la:
    Korist vam je ta što u takvom ekonomskom sistemu ste vi sam svoj gazda oslobođen od ovih nameta koje plačate državi a oni su plasirani samo da se otplate kamate bankama,

    Znaci nema nikakvih poreza i nikavih placanja drzavi ? Sta ce nam onda drzava uopce ?

    Fico je napisao/la:
    korist vam je ta što vam se plača diže ovisno o radu,da možete dići kredit nakon što će se država stabilizirati a bez kamata.

    I sad dobijam placu ovisno o radu..kad radim, dobijem placu kad ne radim ne dobijem. Znaci, dobijam placu ovisno o radu.

    A kao sto rekoh..mene ne zanima kredit bez kamata. Mene zanima kredit sa kamatama ali da se odpise kao sto ste rekli da bi drzava napravila. Zasto bi uopce otplacivao bezkamatni kredit kad mogu dici kredit sa kamatama koji se otpise ?

    Bolje je ne otplatiti nista (otpis) nego otplatiti sve bez kamata..jel tak ?

    Manje me u konacnici dode kad nista ne platim  Very Happy  To vam je pretpostavljam jasno ?

    Fico je napisao/la:
    Nečete vračati ničije kredite kad su dugovi otpisani,strane banke neće moći tražiti ništa kad više neće biti strane.

    Kad nece biti strane bit ce domace. Sto znaci da drzavljani jamce za gubitke, ne vise strani vlasnici, jel tak ?

    Fico je napisao/la:
    Nema gubitka u bankama kad gubtak ne postoji otpisom dugova.

    jeste culi za nesto sto se zove bilanca ?

    Bilanca je sustavni pregled imovine, kapitala i obveza na određeni datum. Sastoji se od dva sastavna dijela, aktive i pasive.

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Bilanca

    Ako se otpisu dugovi onda je minus na racunima banka. Nije plus, jel tak ? Kako onda nema gubitka ?

    Fico je napisao/la:
    To je sistem klasično zatvaranje ekonomskog kružnog toka koji se vrti oko HNBa kao centralne banke koja štampa novac u pravilno uređenoj državi i gdje se novac stvara iz realne vriejdnosti odnosno iz rada,gdje kapital ne stvara rad već rad stvara kapital.

    Znaci, ako sam dobro shvatio vi bi povecavali kolicinu novca u sustavu ovisno o novo stvorenoj vrijednosti ?

    Do bi dovelo do inflacije... i kako bi rijesili uvoz i izvoz ?

    Inace, taj sistem je imala SFRJ, cisto da vam bude jasno.
     
    Fico je napisao/la:
    Država neće dati nekom privatniku da otpušta ljude već će posebnim zakonskim propisima regulirati poslovanje privatnika jer privatnik nije dobio firmu kao od države da otpušta ljude nego da ih zapošljava,a ako ih ima namjeru otpuštati onda će država otpustiti njega i taj če odgovarati za to.

    Onda to nije privatnik (kapitalizam) nego komunizam. Jer ako je netko privatnik onda on radi sto hoce..ne kaze njemu drzava sto da radi. Ako je nesto drzavno vlasnistvo onda drzava kaze sto treba ili ne treba raditi. Ako je nesto privatno vlasnistvo onda vlasnik sam odlucuje o svemu..jer je njegovo vlasnistvo. Razumijete pojam privatnog vlasnistva ?


    Fico je napisao/la:
    Poticanje privatnih obrta,vračanje ljudi na selo da proizvode organsku hranu,konkurentnost kao osnovni preduvjet za razvitak,sve ideje za ekonomski prosperitet su dobro došle.

    Znaci u osnovi nemate pojma kako organizirati ekonomiju. Tipa, od kuda vam nafta (hrvatska ima samo za 1/3 svojih potreba) i cokolada (to hrvatska uopce ne proizvodi) ?

    Ili kompjuteri ?

    Znate tko je imao genijalnu ideju da se svi presele na selo i da rade na selu ?

    Pol pot u kambodzi

    The organization is remembered especially for orchestrating the Cambodian genocide, which resulted from the enforcement of its social engineering policies.[1] Its attempts at agricultural reform led to widespread famine, while its insistence on absolute self-sufficiency, even in the supply of medicine, led to the death of thousands from treatable diseases such as malaria. Arbitrary executions and torture carried out by its cadres against perceived subversive elements, or during purges of its own ranks between 1975 and 1978, are considered to have constituted genocide

    http://en.wikipedia.org/wiki/Khmer_Rouge

    Sad, ako se dobro sjecam vi ste rekli da ste nacionalist i da se ne slazete sa komunistima..interesantno ali imate identicne ideje ko komunisti. Da se razumijemo, meni je svejedno ali je interesanto.

    Fico je napisao/la:
    Otpis dugova neće financirati nitko već će izmjenom Ustava država donesti odluku da se dugovi otpisuju i automatski oni više ne postoje.

    naravno da postoje samo sada su prebaceni na drzavni proracun koji ih treba nastaviti otplacivati.

    ili da vam kazem ovako. Ja kupim stan na kredit od banke. Dugovi se otpisu i ja postajem vlasnik stana. Znaci, ja imam stan u privatnom vlasnistvu a drzava je vlasnik banke sa dugovima. A ako mislite da necete otplacivati te dugove (kredite) bankama maticama (vanjskim bankama) onda nema nikakvog uvoza. Znaci, nema ni nafte ni cokolade ni kompjutera..nema trgovine ni sa kim. Sa tim da postoji mogucnost i direktnog napada iz okolnih zamalja.

    Fico je napisao/la:
    Jednom kada vi nemate dugova,proizvodite novac,imate banke u državnom vlasništvu,oštre kazne za prijestupnike,zna se red koji proizlazi iz rada svih nas koji proizlazi iz stege.

    Mislite stampa se novac ?

    pa ce to zavrsiti ko vajmarska republika


    Oblik vladavine - Page 3 GermanyHyperChart

    Fico je napisao/la:
    Kada govorite o MMF,pravilno uređena država si neće dopustiti da joj strane agenture uređuju financijsku politiku kao i politiku općenito.

    Pa ce onda zavrsiti u izolaciji kao iran, kuba i sj. koreja ili napadnuta kao libija ili sirija. Sad, sto je po vama bolje...napad stranih placenika ili potpuna izolacija i stampanje para ?

    Fico je napisao/la:
    Pročitajte to poglavlje Ministarstvo financija od Franciškovića i niti jedan takozvani ekonomista vas neće moći nadmudriti,vidjet će te kako je njegovo znanje lažno na prema vašem kojg možete dobiti u tom poglavlju. Ugodno čitanje želim

    Pretpostavljam da su to ideje iz tog poglavlja ? Onda je sigurno odgovoreno i na pitanja koja sam postavio. naci, nece vam biti problem odgovoriti.

    Fico je napisao/la:
    Ako imate kakvih nejasnoća u vezi ovog mojeg skraćenog odgovora vama,pitajte jer sam skratio zato jer mi se dugi upis obrisao,a sve sam temeljito odgovorio.

    Imam samo par pitanja. Trenutno razmisljam gdje sve da dignem kredit prije otpisa dugova  Very Happy 
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 13.04.14 20:47

    wiz je napisao/la:


    Ako uzmete samo 3, 4, 5, 6 i 7 to je identicno hitlerovom programu samo sto se tamo ne spominju zidovi nego arijevci (njemci / austrijanci).

    Hitlerov program se bazirao na očuvanju bijele rase kod Nijemaca u prvom redu unapređenju čitavog njemačkog naroda. Ove neke točke koje sam spomenuo se odnose isključivo na židovsku rasu. Arijevci nisu niti Nijemci niti Austrijanci,Arijevci su bili narod koji je živio na prostoru današnje Indije,koji je imao kukasti križ za svoj sveti simbol koji je kult Sunca,koji je imao rasne zakone u Indiji idruštvo poredano na kaste ,unatoč rasnim zakonima su se izmiješali dobrim dijelom i zato je propala ta Indo Arijska civilizacija. Kada HItler kaže Arijevska rasa on misli na čitavu bijelu rasu,ali želi germanizaciju u krajnjem slučaju i da se svi bijelci ujedine pod znakom kukastog križa. Ja ne prihvaćam kukasti križ već šahovnicu,što bi bilo kad bi bilo,teško je to znati. Stvar je u tome što je Hitler razumio da mora očuvati tzv. Arijavsku (bijelu) rasu (Arijevci su narod a ne rasa zapravo) ako želi ona preživjeti,Židovi su jako lojalni svojoj rasi i znaju što im je činiti zahvaljujući Judaizmu,oni su potpuno svjesni da se moraju boriti za svoju rasu te također da postoje bolji primjerci rase od njih te ih zato moraju uništiti ako žele dominirati nad ostalim rasama.


    Nije vam cudno da su nacisti imali gotovo identicnu ideju kao i cionisti ?

    Nebi rekao da su imali identičnu ideju već samo da su i Hitler i Cionisti prepoznali važnost rase. Židovi prepoznavaju važnost rase već tisučljećima i zahvaljujući ideologiji Judaizmu imaju najbolju poziciju u toj igri Novog Svjetskog Poretka.




    Osim sto osobno smatram da duke ne gleda siru sliku to je vise manje sve poznato. Jel to vi meni stavljate jer to vas cudi ili sto ?
    Niste to znali ? Hocete vise informacije o tome..ako hocete ja vas mogu uputiti.

    Pa ako ste znali o tome onda svaka čast. Meni je to sve poznato,vidite s jedne strane su Židovi osmislili ideologije koje ostale rase prihvaćaju za svoje unuštenje,dok s druge strane oni sebe guraju ka pobjedi. Prilično zanimljivo,zar ne? Parazit može biti jak jedino dok je na grbači ostalih,u protivnom on umire.




    Tocan broj rotchilda ubijenih u drugom ratu, koliko ?

    Pretpostavljam da niti jedan od njih nije poginuo. Ili možda je?


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 13.04.14 21:36

    wiz je napisao/la:




    ne, meni je u potpunosti jasno sto znaci nacionalizacija banka. I znam da nemam osobne koristi od nacionalizacije banka i otpisa dugova i znam da ako se otpisu dugovi i nacionaliziraju banke onda svi drzavljani moraju pokriti gubitke banaka na otpisanim dugovima. To mi je potpuno jasno. Kazem vam da nemam koristi od toga. Isto vam kazem tko ima koristi od toga i da ja ne vidim razlog zasto bi radio nesto od cega nemam koristi dok u isto vrijeme od toga imaju korist svi koji su se zaduzivali.

    Nitko ne pokriva gubitke banaka nakon nacionalizacije istih i otpisa dugova jer acionalizirana banka nema gubitak u tom slučaju. Netko ima više koristi od toga netko manje,u osnovi svi imamo koristi od toga jer država više nije u hipotekarnom kreditu sa kamatom bankama.




    Svi znaju da nakon sto se raspadne ovaj ekonomski sistem dolazi drugi. Identicno je bilo u jugi i ljudi su na to nauceni i racunaju na to. Imate pogresno misljenje. A mislim da je vecini ljudi jasno da ce se ovaj ekonomski sistem ubrzo raspasti. Dakle, to nikom ne bi predstavljalo iznenadenje. Stovise, ovaj sistem i je napravljen tako da se raspadne u nekom trenutku. To se dogada stalno u pravilnim razmacima.

    Razgovaram s ljudima i na nikoga nisam naišao tko je uopće svijestan da je novac dug u privatnom životu,dok na forumima jesam ali ti ljudi neidu dalje od toga tj. ne znaju na koji način provesti to za što se zalažu. Ovaj ekonomski sistem se neće raspasti,moguće je da dobri bankari smanje npr. vanjski dug države a kamata i dalje ostane kao psihološki trik da ljudi vide kako je spas u povjerenju bankama. Primjer za to je slučaj sa švicarcem gdje se ljudi zalažu da i dalje plačaju u njima kredit sa kamatama,ali manjom nego što je bila,u osnovi bankar dobiva tu profit.i govore kako je to pravedno i slične gluposti. (ne znam je li stupilo na snagu da plačaju sa manjom kamatom,bar je bilo govora o tome)





    Znaci nema nikakvih poreza i nikavih placanja drzavi ? Sta ce nam onda drzava uopce ?

    Porezi su minimalni,Država je nužna kao teritorijalna organizacija jednog naroda da ljudi koji ju vode upravljaju njome u takvom ekonomskom sistemu. Država je prijeko potrebna narodu koji želi slobodu.




    I sad dobijam placu ovisno o radu..kad radim, dobijem placu kad ne radim ne dobijem. Znaci, dobijam placu ovisno o radu.

    Ako firma gomila profit u kojoj radite,da li vam se plača znatno poveća,smanji ili ostaje ista? 

    A kao sto rekoh..mene ne zanima kredit bez kamata. Mene zanima kredit sa kamatama ali da se odpise kao sto ste rekli da bi drzava napravila. Zasto bi uopce otplacivao bezkamatni kredit kad mogu dici kredit sa kamatama koji se otpise ?

    Pa vi odlučujete hočete li ići u takav rizik dok  te mjere o kojima govorim en stupe na snagu ili ne. Što će te napraviti? S jedne strane imate ideju države koja će vam otpisati dug,s druge imate banke koje će vas pritisnuti.

    Bolje je ne otplatiti nista (otpis) nego otplatiti sve bez kamata..jel tak ?

    Definitivno.

    Manje me u konacnici dode kad nista ne platim  Very Happy  To vam je pretpostavljam jasno ?

    Naravno.




    Kad nece biti strane bit ce domace. Sto znaci da drzavljani jamce za gubitke, ne vise strani vlasnici, jel tak ?

    Otpisom dugova i nacionalizacijom banaka više nitko nije na gubitku u državi već na dobitku,dakle nema država što jamčiti za gubitke kada ih nema.




    jeste culi za nesto sto se zove bilanca ?

    Bilanca je sustavni pregled imovine, kapitala i obveza na određeni datum. Sastoji se od dva sastavna dijela, aktive i pasive.

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Bilanca

    Ako se otpisu dugovi onda je minus na racunima banka. Nije plus, jel tak ? Kako onda nema gubitka ?

    Otpisom dugova i nacionalizacijom banaka nitko nije dužan više ništa bankama. Tada će se poslovanje dojučerašnjih stranih banaka smatrati kao propalom investicijom njihovih vlasnika a oni moraju biti sretni što im je država uopće omogučila poslovanje u njoj,bankari su zapravo dužni državi u takvom sistemu a ne država bankarima,koliko bezvrijednog novca (koji zapravo vrijedi) su dobili od kamata? Samo ih to treba pitati.

    Fico je napisao/la:
    To je sistem klasično zatvaranje ekonomskog kružnog toka koji se vrti oko HNBa kao centralne banke koja štampa novac u pravilno uređenoj državi i gdje se novac stvara iz realne vriejdnosti odnosno iz rada,gdje kapital ne stvara rad već rad stvara kapital.

    Znaci, ako sam dobro shvatio vi bi povecavali kolicinu novca u sustavu ovisno o novo stvorenoj vrijednosti ?

    Da

    Do bi dovelo do inflacije... i kako bi rijesili uvoz i izvoz ?

    Nebi došlo do inflacije jer za svaku novo stvorenu vrijenost se dobiva realan novac. Uvoz bi rješio dobrim bilateralnim odnosima sa narodima bijele rase u prvom redu,to je jedno globalno rješenje za sve bijele narode i tu se onda javlja i uvoz i izvoz i ekonomsko blagostanje.

    Inace, taj sistem je imala SFRJ, cisto da vam bude jasno.

    Nije,SFRJ se zaduživala u stranoj valuti i stvarala novac iz nerealne vrijednosti. Još na dug ide i kamata tako da SFRJ zapravo nije imala dobar ekonomski sistem.
     



    Onda to nije privatnik (kapitalizam) nego komunizam. Jer ako je netko privatnik onda on radi sto hoce..ne kaze njemu drzava sto da radi. Ako je nesto drzavno vlasnistvo onda drzava kaze sto treba ili ne treba raditi. Ako je nesto privatno vlasnistvo onda vlasnik sam odlucuje o svemu..jer je njegovo vlasnistvo. Razumijete pojam privatnog vlasnistva ?

    Da razumijem što je privatno vlasništvo,ekonomski sistem kakav ja zagovaram nije niti isključivo kapitalizam niti isključivo komnizam,to su dvije krajnosti gdje treba napraviti balans. Ljudi bi smjeli imati zemlju,nekretnine u privatnom vlasništvu i male obrte,no velike firme mogu imati u privatnom vlasništvu tako dugo dok rade na korist države i državljana u protivnom ne. 





    Znaci u osnovi nemate pojma kako organizirati ekonomiju. Tipa, od kuda vam nafta (hrvatska ima samo za 1/3 svojih potreba) i cokolada (to hrvatska uopce ne proizvodi) ?
    Ili kompjuteri ?
    Znate tko je imao genijalnu ideju da se svi presele na selo i da rade na selu ?
    Pol pot u kambodzi

    Dobrim bilateralnim odnosima sa svim bijelim narodima koji će imati takav sistem uvoz i izvoz nisu nikakav problem a u konačnici sa svima koji čuvaju svoju rasu i protivnici su Novog Svjetskog poretka,to je jedan globalni projekt,da bi to napravili morate napisati ideju iz koje sve samo po sebi proizlazi kao što su židovi sebi napisali ideju Judaizma npr. iz kojeg proizlazi sva njihova današnja moć tj. moć.
    Sličnost u idejama nije ništa novo,u Hrvatskom slučaju bi bilo potrebno da Hrvatski seljak proizvodi na svojoj zemlji organsku hranu,da ima domaće životinje,svoj mali obrt dok bi od njega imala korist čitava država a on od države. Imam pojma kako organizirati ekonomiju,samo treba malo razmisliti i sagledati kako Novi Svjetski Poredak funkcionira,jednom kada znate jako puno o neprijatelju vi ste sposobni sa njime ući u ring i poraziti ga.


    Sad, ako se dobro sjecam vi ste rekli da ste nacionalist i da se ne slazete sa komunistima..interesantno ali imate identicne ideje ko komunisti. Da se razumijemo, meni je svejedno ali je interesanto.

    Ne nemam identične ideje kao komunisti. Dok komunizam živi u svijetu mašte da su svi ljudi jednaki,ja živim u realnosti da nisu svi ljudi jednaki,dok on ne zna vrijednost rase,ja znam,dok on želi ukinuti privatno vlasništvo,ja ne želim,dok je on baziran na židovskoj ideji klasnog rata,ja ideju gradim na solidarnosti između u prvom redu bijele rase u kojoj neće biti klasnog rata već solidarnosti između uspješnijih i manje uspješnih....i td. Ja sam nacionalist,to stoji.



    naravno da postoje samo sada su prebaceni na drzavni proracun koji ih treba nastaviti otplacivati.

    Ne mora državni proračun otplačivati ništa kad dugovi ne postoje više.

    ili da vam kazem ovako. Ja kupim stan na kredit od banke. Dugovi se otpisu i ja postajem vlasnik stana. Znaci, ja imam stan u privatnom vlasnistvu a drzava je vlasnik banke sa dugovima. A ako mislite da necete otplacivati te dugove (kredite) bankama maticama (vanjskim bankama) onda nema nikakvog uvoza. Znaci, nema ni nafte ni cokolade ni kompjutera..nema trgovine ni sa kim. Sa tim da postoji mogucnost i direktnog napada iz okolnih zamalja.

    Država nije vlasnik banke sa dugovima već banke bez dugova. Na napade se treba pripremiti. Jednom kada osmislite ideju sve proizlazi iz nje pa ako je ona dobra onda imai uvoza i izvoza i obrane od napada. Samo treba uključiti mozak,ne može Hrvatska sama protiv takve mašinerije Novog Svjetskog Poretka već se bijela rasa mora organizirati isto kao što je organizirana i židovska rasa i onda u svim bijelim državama u prvom redu ima uvoza i izvoza. Da bi proveli takav ekonomski sistem morate imati razrađenu ideju i ako ju ljudi prihvate,ako postanu svijesni svoje koristi onda sve ide samo od sebe.



    Fico je napisao/la:
    Jednom kada vi nemate dugova,proizvodite novac,imate banke u državnom vlasništvu,oštre kazne za prijestupnike,zna se red koji proizlazi iz rada svih nas koji proizlazi iz stege.

    Mislite stampa se novac ?

    Da,pa neće nam neko drugi štampati aš novac,to je ne dopustivo za jednu suverenu državu.

    pa ce to zavrsiti ko vajmarska republika


    Oblik vladavine - Page 3 GermanyHyperChart

    Neče jer je Vajmarska njemačka imala namete u stranoj valuti sa kamatama do dolaska Hitlera koji je mislio da može sam pa su ga iskoristili i pregazili.




    Pa ce onda zavrsiti u izolaciji kao iran, kuba i sj. koreja ili napadnuta kao libija ili sirija. Sad, sto je po vama bolje...napad stranih placenika ili potpuna izolacija i stampanje para ?

    Ili imate mentalitet roba ili gospodara. Ako ste rob,slijedite svojeg gospodara,dokažite mu se i imat će te korist. Ako ste gospodar,odgovorite onome tko vam želi gospodariti svim sredstvima.
    Jednom kada se bijela rasa probudi neće biti  scenarija Sirije,Libije,Koreje,Irana,Kube već će bijele države biti primjer ostalim državama,bit će daleko naprednije nego ostale. Bolja je sloboda od ropstva. 


    Oblik vladavine - Page 3 293ytkk





    Pretpostavljam da su to ideje iz tog poglavlja ?

    Ne sve,Francišković nije svjestan da Hrvatska ne može sama,on se pouzdaje u Boga a koliko je to realno da će Bog štititi Hrvate od Novog Svjetskog  Poretka sami provjenite. Rekli ste već da su to sve tipa Gospodar Prstena.

    Onda je sigurno odgovoreno i na pitanja koja sam postavio. naci, nece vam biti problem odgovoriti.

    Savjetujem vam da ne radite budalu od sebe i pročitate što sam vam preporučo to je nešto najbolje što sam ikad pročitao o ekonomiji u tom poglavlju,knjigu još ne mogu analizirati kad ju nisam cijelu pročitao.




    Imam samo par pitanja. Trenutno razmisljam gdje sve da dignem kredit prije otpisa dugova  Very Happy 

    Samo naprijed,sretno. Rizik se kadkad isplati a kadkad je poguban. Vi ste igrač pokera sa jako malim šansama u toj igri,možete dobiti puno a izgubiti sve.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    Filipusis


    Broj postova : 268
    Join date : 07.05.2012

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Filipusis 14.04.14 14:43

    wiz je napisao/la:
    Filipusis je napisao/la:Sta je bre braco Hrvati? Smile Niste hteli Jugu, a sada se pozivate na Ustav SFRJ, eto sad ste "samostalni", srecni i zadovoljni, nema Srba, zivite bogovski. Ajd neka je sa srecom.  cheers


    Mislim da si krivo shvatio..nitko se na nista ne poziva. Objasnjavam kako ce se organizirati zemlja.

    Da sve bude ljepo pripremljeno i prode sa sto manje problema. Jer kao sto si mogao primjetiti ovo sve prolazi sa vrlo malo problema stovise, vrlo kulturno ako uzmemo pojedinacne incidente.

    Recimo, uzmi samo primjer krima. Jedini meci koji su ispaljeni su bili u zrak. Dok su sa druge strane u kijevu ljudi ubijani.
    Rekao sam da ste ranije zbog "teskog zivota" kukali na Srbe, sad Srba vise nema (kako i na koji nacin, znamo vec), imate najcistiju naciju ikad (mozda Nemacka '41. je imala cistiju), pa ste posle kukali na SFRJ, eto, nema ni SFRJ, nezavisni/neovisni ste (tako barem kazu). Ja mislim da 1991. nije bilo Hrvata koji nije zeleo naovisnu drzavu. Danas, opet neki kukaju za SFRJ...ne znam u cemu je problem?

    Ja mislim da su problemi koji danas postoje, jednostavno neresivi, da ce problemi da se gomilaju i da rastu, sve do nekog globalnog rata, Velikog Reseta, pa posle sve jovo-nanovo. Jednostavno, ljudi ne rezonuju racionalno, takva je priroda vecine ljudi...Sta nekog briga sto Nostradurus dokazuje matematikom prevaru ekonomskog sistema!? Oni ce i dalje da zive kao sto su i ziveli.
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 14.04.14 15:09

    Filipusis je napisao/la:Rekao sam da ste ranije zbog "teskog zivota" kukali na Srbe, sad Srba vise nema (kako i na koji nacin, znamo vec), imate najcistiju naciju ikad (mozda Nemacka '41. je imala cistiju), pa ste posle kukali na SFRJ, eto, nema ni SFRJ, nezavisni/neovisni ste (tako barem kazu). Ja mislim da 1991. nije bilo Hrvata koji nije zeleo naovisnu drzavu. Danas, opet neki kukaju za SFRJ...ne znam u cemu je problem?

    Ja mislim da su problemi koji danas postoje, jednostavno neresivi, da ce problemi da se gomilaju i da rastu, sve do nekog globalnog rata, Velikog Reseta, pa posle sve jovo-nanovo. Jednostavno, ljudi ne rezonuju racionalno, takva je priroda vecine ljudi...Sta nekog briga sto Nostradurus dokazuje matematikom prevaru ekonomskog sistema!? Oni ce i dalje da zive kao sto su i ziveli.

    Badava to što su Hrvati htjeli samostalnu Hrvatsku 90ih kada su komunisti preuzeli sve glavne pozicije u Hrvatskoj i vodili svoje kolo,kasnije se servirala priča kako smo se izborili za neovisnost a u stvarnosti nije bilo tako i nije. SFRJ je stvorena u krvi tj. ubijanjem civila po Križnim putevima gdje su Englezi (u stvarnosti masoni) prepustili civile Partizanima kao osvetu što su rušili njihovu tvorevinu-Jugoslaviju jer oni jako dobro pamte one koji im se zamjere. Neki Hrvati žale za SFRJ i govore kako je prije bilo bolje,neki pak govore kako je dobro što smo ušli u EU a u stvarnosti smo crveni pentagram zamjenili sa 12 žutih pentagrama (12 Izraelskih plemena) koja imitira Babilon po opisu iz Biblije.
    Najmanje je onih koji su za samostalnu Hrvatsku i to je največi problem jer jednom kada čovjek prestane biti gospodar prihvačanjem nekog drgog za gospodara on postaje rob ovisan o svojem gospodaru. Problem je u glavama ljudi što uopće nisu svjesni svoje nesreće sa takvim podaničkim mentalitetom. Jedino uz potpunu samostalnost  mogu cvasti narodi i države,nikako drugačije.
    Badava matematički dokazi o prevari sustava kada nemate ideju koja bi ukazala kako provesti rješenje,još pogotova ako ne znate protiv čega se borite. Ljudi če i dalje živjeti kako su žive ako će oni koji nešto znaju šutjeti,u protivnom šanse za buđenje iz ovog mraka uvijek postoje.
    Problemi su uvijek riješivi ma kako god da oni izgledaju teški samo treba pronači načine kako ih riješiti.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 15.04.14 13:21

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ako uzmete samo 3, 4, 5, 6 i 7 to je identicno hitlerovom programu samo sto se tamo ne spominju zidovi nego arijevci (njemci / austrijanci).

    Hitlerov program se bazirao na očuvanju bijele rase kod Nijemaca u prvom redu unapređenju čitavog njemačkog naroda.


    jesu slaveni bijela rasa ?

    Kak je postupao sa njima ? Hitler nije bio rasist u smislu bijele rase..hitler je bio rasist u smsilu ocuvanja njmaca / austrijanaca. Ili ne smatrate slavene bijelom rasom..sto donekle mogu razumjeti, htler slavene nije smatrao ljudima.



    Fico je napisao/la:
    Ove neke točke koje sam spomenuo se odnose isključivo na židovsku rasu. Arijevci nisu niti Nijemci niti Austrijanci,Arijevci su bili narod koji je živio na prostoru današnje Indije,koji je imao kukasti križ za svoj sveti simbol koji je kult Sunca,koji je imao rasne zakone u Indiji idruštvo poredano na kaste ,unatoč rasnim zakonima su se izmiješali dobrim dijelom i zato je propala ta Indo Arijska civilizacija. Kada HItler kaže Arijevska rasa on misli na čitavu bijelu rasu,ali želi germanizaciju u krajnjem slučaju i da se svi bijelci ujedine pod znakom kukastog križa.


    Hitler ne smatra slavene ljudima. Prema tome vasa teorija o hitleru i "bijeloj" rasi pada u vodu onog trena kad on ubija pripadnike bijele rase (slavene) identicno kao i zidove. On je u prvom redu htio sirenje njemaca i austrijanaca i eliminirati sve ostale. Sto u karjnjoj liniji ljepo pise u onim linkovima koje sam vam stavio

    http://en.wikipedia.org/wiki/Generalplan_Ost

    To sto vi pricate nema veze sa cinjenicama nego sa vasim zeljama i sa onim sto vjerujete. Ono sto vi zelite da bude i ono sto vjerujete da je bilo ne znaci da je to realnost. Ja vam jednostavno kazem (i pokazem cinjenicama i dokazima) da to sto pricate nema veze sa stvarnim stanjem koje je bilo.


    Fico je napisao/la:
    Ja ne prihvaćam kukasti križ već šahovnicu,što bi bilo kad bi bilo,teško je to znati. Stvar je u tome što je Hitler razumio da mora očuvati tzv. Arijavsku (bijelu) rasu (Arijevci su narod a ne rasa zapravo) ako želi ona preživjeti,Židovi su jako lojalni svojoj rasi i znaju što im je činiti zahvaljujući Judaizmu,oni su potpuno svjesni da se moraju boriti za svoju rasu te također da postoje bolji primjerci rase od njih te ih zato moraju uništiti ako žele dominirati nad ostalim rasama.



    Dakle u osnovi, hitler je imao slican plan za njemce / austrijance kakav imaju cionisti za zidove. Gotovo identican.

    A ovo sa "bijelom rasom" uopce vam nema smisla spominjati u vezi hitlera jer su u slaveni "bijela rasa" a smatrao ih je nizim bicima. Dakle, ostavite se toga..drzite se cinjenica.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Nije vam cudno da su nacisti imali gotovo identicnu ideju kao i cionisti ?

    Nebi rekao da su imali identičnu ideju već samo da su i Hitler i Cionisti prepoznali važnost rase. Židovi prepoznavaju važnost rase već tisučljećima i zahvaljujući ideologiji Judaizmu imaju najbolju poziciju u toj igri Novog Svjetskog Poretka.

    ja nisam rekao da su imali identicnu ideju. rekao sam gotovo identicnu. Zamjenite zidovi za arijevci i to su vise manje isti programi u onim tockama koje sam stavio.


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:

    Osim sto osobno smatram da duke ne gleda siru sliku to je vise manje sve poznato. Jel to vi meni stavljate jer to vas cudi ili sto ?
    Niste to znali ? Hocete vise informacije o tome..ako hocete ja vas mogu uputiti.

    Pa ako ste znali o tome onda svaka čast. Meni je to sve poznato,vidite s jedne strane su Židovi osmislili ideologije koje ostale rase prihvaćaju za svoje unuštenje,dok s druge strane oni sebe guraju ka pobjedi. Prilično zanimljivo,zar ne? Parazit može biti jak jedino dok je na grbači ostalih,u protivnom on umire.

    Kako ne bi znao, takve planove imaju vise manje sve skupine..to nije nista cudno. Jedna skupina pokusa izbrisati sve ostale da sve ostane za nju. Sad, ocete to umotati u rasu, naciju, vjeru...tak je svejedno. Uzmete neki zajednicki nazivnik ljudi (nesto sto im je isto) sve ostale proglasite neprijateljima i pokusate ih ubiti.



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Tocan broj rotchilda ubijenih u drugom ratu, koliko ?

    Pretpostavljam da niti jedan od njih nije poginuo. Ili možda je?
    saznajte.

    Vi se postavljate na nacin da meni objasnjavate. Ako zelite da vas ljudi ozbiljno shvacaju i da uce od vas onda morate znati vise od njih. Jer da bi ucili onda morate znati vise od osobe koju ucite. prema tome, ili slusajte ili zanjte vise od drugih pa ih ucite.[/quote]
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 15.04.14 14:14

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    ne, meni je u potpunosti jasno sto znaci nacionalizacija banka. I znam da nemam osobne koristi od nacionalizacije banka i otpisa dugova i znam da ako se otpisu dugovi i nacionaliziraju banke onda svi drzavljani moraju pokriti gubitke banaka na otpisanim dugovima. To mi je potpuno jasno. Kazem vam da nemam koristi od toga. Isto vam kazem tko ima koristi od toga i da ja ne vidim razlog zasto bi radio nesto od cega nemam koristi dok u isto vrijeme od toga imaju korist svi koji su se zaduzivali.

    Nitko ne pokriva gubitke banaka nakon nacionalizacije istih i otpisa dugova jer acionalizirana banka nema gubitak u tom slučaju.

    kako nem gubitaka ? A novac koji je posuden izvana i koji se duguje stranim kreditorima ? jesu to gubitci ?

    Ili, ako se vec dogodi da se novac stranim kreditorima odbije isplatiti sto sa imovinom i novcem koji je vani ? to se naravno odmah pljeni, to vam je jasno ?

    Fico je napisao/la:

    Netko ima više koristi od toga netko manje,u osnovi svi imamo koristi od toga jer država više nije u hipotekarnom kreditu sa kamatom bankama.

    Nego su oni koji su uzimali kredite dobili besplatno stanove, aute..tvronice a svi placamo za to (kad bi se uveo vas sistem) jer smo u potpunoj izolaciji ?

    ja ne vidim svoju korist u tome. Niti korist svih..vidim korist ljudi koji su se zaduzili i do sad koristili sistem.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Svi znaju da nakon sto se raspadne ovaj ekonomski sistem dolazi drugi. Identicno je bilo u jugi i ljudi su na to nauceni i racunaju na to. Imate pogresno misljenje. A mislim da je vecini ljudi jasno da ce se ovaj ekonomski sistem ubrzo raspasti. Dakle, to nikom ne bi predstavljalo iznenadenje. Stovise, ovaj sistem i je napravljen tako da se raspadne u nekom trenutku. To se dogada stalno u pravilnim razmacima.

    Razgovaram s ljudima i na nikoga nisam naišao tko je uopće svijestan da je novac dug u privatnom životu,dok na forumima jesam ali ti ljudi neidu dalje od toga tj. ne znaju na koji način provesti to za što se zalažu. Ovaj ekonomski sistem se neće raspasti,moguće je da dobri bankari smanje npr. vanjski dug države a kamata i dalje ostane kao psihološki trik da ljudi vide kako je spas u povjerenju bankama. Primjer za to je slučaj sa švicarcem gdje se ljudi zalažu da i dalje plačaju u njima kredit sa kamatama,ali manjom nego što je bila,u osnovi bankar dobiva tu profit.i govore kako je to pravedno i slične gluposti. (ne znam je li stupilo na snagu da plačaju sa manjom kamatom,bar je bilo govora o tome)

    Ekonomski sistem ce se raspasti. Ja vam kazem. Ne zbog stampanja novca i toga nego jer nema energije.

    procitajte ovo http://www.jutarnji.hr/eu-ima-vlastite-nafte-za-samo-14-mjeseci/1183087/

    i pogledajte ovo https://www.youtube.com/watch?v=rdO2Xh51Q-U


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Znaci nema nikakvih poreza i nikavih placanja drzavi ? Sta ce nam onda drzava uopce ?

    Porezi su minimalni,Država je nužna kao teritorijalna organizacija jednog naroda da ljudi koji ju vode upravljaju njome u takvom ekonomskom sistemu. Država je prijeko potrebna narodu koji želi slobodu.

    Aha, znaci ima poreza. Kao sto ste rekli kombinacija socijalistickog i kapitalistickog sistema sa porezima. I otpisu se dugovi sto dovede do medunarodne izolacije. Ja u osnovi vidim da ljudi koji su do sada iskoristavali situaciju i koji su u dugovima samo imaju korist. Ja ne vidim svoju korist.



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    I sad dobijam placu ovisno o radu..kad radim, dobijem placu kad ne radim ne dobijem. Znaci, dobijam placu ovisno o radu.

    Ako firma gomila profit u kojoj radite,da li vam se plača znatno poveća,smanji ili ostaje ista? 

    Ja imam svoju firmu. Ako firma gomila profit onda ja u osnovi gomilam profit. Jer je firma moje privatno vlasnistvo.

    A inace kad sam radio za druge ljude onda bi mi bilo potpuno svejedno da li firma radi sa profitom ili bez profita jer nije moj problem dok god sam placen uredno za odradeni posao. Jer, ako je kapitalizam onda ja prodajem svoje znanje i svoje vrijeme za odredenu cijenu. Mene je potpuno svejedno sto radi vlasnik firme i kako posluje. Ja kao radnik nisam dionicar ili suvlasnik nego radnik. U samoupravnom socijalizmu su radnici bili i vlasnici.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Kad nece biti strane bit ce domace. Sto znaci da drzavljani jamce za gubitke, ne vise strani vlasnici, jel tak ?

    Otpisom dugova i nacionalizacijom banaka više nitko nije na gubitku u državi već na dobitku,dakle nema država što jamčiti za gubitke kada ih nema.

    Ajde mi objasnite to da nema gubitaka. Kako to po vama funkcionira. Vi dodete u banku i kazete da je sada banka drzavno vlasnistvo i da se svi krediti otpisuju ?

    Jel mozete razmisliti sto bi se dogodilo nakon toga u sljedecih 6 - 12 mjeseci pa mi napisati ?



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    jeste culi za nesto sto se zove bilanca ?

    Bilanca je sustavni pregled imovine, kapitala i obveza na određeni datum. Sastoji se od dva sastavna dijela, aktive i pasive.

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Bilanca

    Ako se otpisu dugovi onda je minus na racunima banka. Nije plus, jel tak ? Kako onda nema gubitka ?

    Otpisom dugova i nacionalizacijom banaka nitko nije dužan više ništa bankama. Tada će se poslovanje dojučerašnjih stranih banaka smatrati kao propalom investicijom njihovih vlasnika a oni moraju biti sretni što im je država uopće omogučila poslovanje u njoj,bankari su zapravo dužni državi u takvom sistemu a ne država bankarima,koliko bezvrijednog novca (koji zapravo vrijedi) su dobili od kamata? Samo ih to treba pitati.

    A vi razumijete da te iste banke financijraju vojno industrijski kompleks u americi ? I da su izazvali preko nekoliko ratova po svijetu ?

    I sto mislite da bi banke (strane) i njihovi vlasnici napravili nakon takvog dogadaja ? Ajde mi opisite sto mislite da bi se dogadalo nako sto bi to napravili u sljedecih 6 mjeseci ?

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Znaci, ako sam dobro shvatio vi bi povecavali kolicinu novca u sustavu ovisno o novo stvorenoj vrijednosti ?

    Da


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Do bi dovelo do inflacije... i kako bi rijesili uvoz i izvoz ?

    Nebi došlo do inflacije jer za svaku novo stvorenu vrijenost se dobiva realan novac. Uvoz bi rješio dobrim bilateralnim odnosima sa narodima bijele rase u prvom redu,to je jedno globalno rješenje za sve bijele narode i tu se onda javlja i uvoz i izvoz i ekonomsko blagostanje.

    bijea rasa (koliko je meni poznato) je EUrospka unija od kud dolaze sve te banke kojima smo duzni i sjeverna amerika koja ima vojno industrijski kompleks koji koriste da osvajaju zemlje. I sad smo u najboljim mogucim odnosima sa njima..ili ti njihovi smo robovi (duznici). I vi bi njima rekli da ne zelite otplacivati dugove i nakon toga da bi sa njima potpisali bilateralne ugovore ?

    Nakon sto im odbijete platiti kamate na posudeni novac i kupljenu robu ?

    Vi se salite ili zaozbiljno ? Zasto bi oni potpisali bilateralne ugovore sa zemljom koja im ne vraca pare ? I od koje su fizicki jaci ? Jel vam to ikad palo na pamet kao pitanje ?


    Fico je napisao/la:
    Nije,SFRJ se zaduživala u stranoj valuti i stvarala novac iz nerealne vrijednosti. Još na dug ide i kamata tako da SFRJ zapravo nije imala dobar ekonomski sistem.

    Vi nemate pojma kakav je ekonomski sistem imala sfrj
     


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Onda to nije privatnik (kapitalizam) nego komunizam. Jer ako je netko privatnik onda on radi sto hoce..ne kaze njemu drzava sto da radi. Ako je nesto drzavno vlasnistvo onda drzava kaze sto treba ili ne treba raditi. Ako je nesto privatno vlasnistvo onda vlasnik sam odlucuje o svemu..jer je njegovo vlasnistvo. Razumijete pojam privatnog vlasnistva ?

    Da razumijem što je privatno vlasništvo,ekonomski sistem kakav ja zagovaram nije niti isključivo kapitalizam niti isključivo komnizam,to su dvije krajnosti gdje treba napraviti balans. Ljudi bi smjeli imati zemlju,nekretnine u privatnom vlasništvu i male obrte,no velike firme mogu imati u privatnom vlasništvu tako dugo dok rade na korist države i državljana u protivnom ne. 

    A vi bi (ili drzava) bi provodila tu politiku silom koju bi financirali iz poreza ?

    Koji bi morali placati..


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Znaci u osnovi nemate pojma kako organizirati ekonomiju. Tipa, od kuda vam nafta (hrvatska ima samo za 1/3 svojih potreba) i cokolada (to hrvatska uopce ne proizvodi) ?
    Ili kompjuteri ?
    Znate tko je imao genijalnu ideju da se svi presele na selo i da rade na selu ?
    Pol pot u kambodzi

    Dobrim bilateralnim odnosima sa svim bijelim narodima koji će imati takav sistem uvoz i izvoz nisu nikakav problem

    Je, problem je jer ti isti bijeli narodi su Europska unija i sjeverna amerika. Rusiju uopce ne racunam jer oni ne bi htjeli imati apsolutno nista sa takvom drzavom, njima se to ne isplati. Dakle, problem je..vi bi htjeli prestati placati pare posudene za kredit, otpisati dugove i onda od istih drzava od kojih ste posudili pare nastaviti sa trgovinom. A sada tako i tako trgujemo sa istim tim drzavama (bijelom rasom).

    Fico je napisao/la:
    Imam pojma kako organizirati ekonomiju,samo treba malo razmisliti i sagledati kako Novi Svjetski Poredak funkcionira,jednom kada znate jako puno o neprijatelju vi ste sposobni sa njime ući u ring i poraziti ga.

    Fino, objasnite mi

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Sad, ako se dobro sjecam vi ste rekli da ste nacionalist i da se ne slazete sa komunistima..interesantno ali imate identicne ideje ko komunisti. Da se razumijemo, meni je svejedno ali je interesanto.

    Ne nemam identične ideje kao komunisti. Dok komunizam živi u svijetu mašte da su svi ljudi jednaki,ja živim u realnosti da nisu svi ljudi jednaki,dok on ne zna vrijednost rase,ja znam,dok on želi ukinuti privatno vlasništvo,ja ne želim,dok je on baziran na židovskoj ideji klasnog rata,ja ideju gradim na solidarnosti između u prvom redu bijele rase u kojoj neće biti klasnog rata već solidarnosti između uspješnijih i manje uspješnih....i td. Ja sam nacionalist,to stoji.

    Obratite paznju sto vam ponavljam. Nisu svi komunisti internacionalisti. Tko god vam je to rekao (ili ste procitali) krivi je podatak.

    A vi zelite ukinuti privatno vlasnistvo jer su banke privatne. Ili ce te biti licimjer pa nesto ukinuti (banke) a nesto ostaviti).

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    naravno da postoje samo sada su prebaceni na drzavni proracun koji ih treba nastaviti otplacivati.

    Ne mora državni proračun otplačivati ništa kad dugovi ne postoje više.

    Za vas ..za vanjske banke postoje. Jer su u njihovim knjigama.

    Fico je napisao/la:
    Država nije vlasnik banke sa dugovima već banke bez dugova. Na napade se treba pripremiti. Jednom kada osmislite ideju sve proizlazi iz nje pa ako je ona dobra onda imai uvoza i izvoza i obrane od napada. Samo treba uključiti mozak,ne može Hrvatska sama protiv takve mašinerije Novog Svjetskog Poretka već se bijela rasa mora organizirati isto kao što je organizirana i židovska rasa i onda u svim bijelim državama u prvom redu ima uvoza i izvoza. Da bi proveli takav ekonomski sistem morate imati razrađenu ideju i ako ju ljudi prihvate,ako postanu svijesni svoje koristi onda sve ide samo od sebe.

    Slusam ideju....



    Fico je napisao/la:
    Neče jer je Vajmarska njemačka imala namete u stranoj valuti sa kamatama do dolaska Hitlera koji je mislio da može sam pa su ga iskoristili i pregazili.

    A nakon dolaska hitlera na vlast su stampali pare bez pokrica koliko puno da ih na kraju nitko nije htio primati pa su isli pljackati po svijetu.



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Pa ce onda zavrsiti u izolaciji kao iran, kuba i sj. koreja ili napadnuta kao libija ili sirija. Sad, sto je po vama bolje...napad stranih placenika ili potpuna izolacija i stampanje para ?

    Ili imate mentalitet roba ili gospodara. Ako ste rob,slijedite svojeg gospodara,dokažite mu se i imat će te korist. Ako ste gospodar,odgovorite onome tko vam želi gospodariti svim sredstvima.
    Jednom kada se bijela rasa probudi neće biti  scenarija Sirije,Libije,Koreje,Irana,Kube već će bijele države biti primjer ostalim državama,bit će daleko naprednije nego ostale. Bolja je sloboda od ropstva. 

    Mislite, bolje grob nego rob i to ?

    A kad bi se ta "bijela rasa" mogla probuditi ?

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Imam samo par pitanja. Trenutno razmisljam gdje sve da dignem kredit prije otpisa dugova  Very Happy 

    Samo naprijed,sretno. Rizik se kadkad isplati a kadkad je poguban. Vi ste igrač pokera sa jako malim šansama u toj igri,možete dobiti puno a izgubiti sve.
    Pa ako znam kad ce se sve to dogoditi onda ne reskiram Very Happy
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 15.04.14 14:39

    wiz je napisao/la:
    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ako uzmete samo 3, 4, 5, 6 i 7 to je identicno hitlerovom programu samo sto se tamo ne spominju zidovi nego arijevci (njemci / austrijanci).

    Hitlerov program se bazirao na očuvanju bijele rase kod Nijemaca u prvom redu unapređenju čitavog njemačkog naroda.


    jesu slaveni bijela rasa ?

    Da

    Kak je postupao sa njima ? Hitler nije bio rasist u smislu bijele rase..hitler je bio rasist u smsilu ocuvanja njmaca / austrijanaca. Ili ne smatrate slavene bijelom rasom..sto donekle mogu razumjeti, htler slavene nije smatrao ljudima.

    Nekim Slavenima je dao državu i borili su se za Hitlera. To da Hitler Slavene nije smatrao ljudima je ništa drugo nego podvala onih koji blage veze nemaju što je Hitlerov nacionalsocijalizam. Hitler se borio protiv onih Slavena koji su bili komunisti i napao ih je zbog komunizma a ne zbog toga što su Slaveni. Hitler je bio rasni realist a ne rasist. Rasist je onaj Židov Marx koji je napisao Komunizam sa ciljem da se čitavo čovječanstvo potamani osim naravno superiornih,odabranih od Boga Židova jer samim time što su odabrani oni mogu raditi sve što žele.


    Hitler ne smatra slavene ljudima. Prema tome vasa teorija o hitleru i "bijeloj" rasi pada u vodu onog trena kad on ubija pripadnike bijele rase (slavene) identicno kao i zidove. On je u prvom redu htio sirenje njemaca i austrijanaca i eliminirati sve ostale. Sto u karjnjoj liniji ljepo pise u onim linkovima koje sam vam stavio

    http://en.wikipedia.org/wiki/Generalplan_Ost

    To sto vi pricate nema veze sa cinjenicama nego sa vasim zeljama i sa onim sto vjerujete. Ono sto vi zelite da bude i ono sto vjerujete da je bilo ne znaci da je to realnost. Ja vam jednostavno kazem (i pokazem cinjenicama i dokazima) da to sto pricate nema veze sa stvarnim stanjem koje je bilo.

    Wikipediju može bilo tko urediti i ona je tu postavljena kao propaganda u svrhu nečega. Kako raspravljati sa vama o Hitleru kada nikada nsite pročitali Mein Kampf?  On je želio germanizaciju bijele rase te da se ista ujedini pod znakom kukastog križa no jedno su želje drugo mogućnosti. To što ja pričam ima veze sa činjenicama a vi meni predbacujete upravo ono čime se vi služite. Niste mi naveli nikakve dokaze već samo neke proizvoljne zaključke sa wikipedije. To znači da ako netko uredi wikipediju drugačije i napiše kako je Hitler smatrao Slavene vanzemaljcima,znači li to da je stvarno to Hitler rekao ili netko drugi?
    Niste u poziciji da tumačite Hitlera kada nikada Mein Kampf pročitali niste već samo tuđe pamflete koji su vama dokazi,kako i nebi bili kada je to ono što želite vidjeti jer kad bi pročital iMein Kampf vidjeli bi da ste u krivu.






    Dakle u osnovi, hitler je imao slican plan za njemce / austrijance kakav imaju cionisti za zidove. Gotovo identican.

    Ili je imao sličan ili nije. Nema "u osnovi" jer te riječi često koristi osoba koja nije sigurna u ono što govori. Ili je imao ili nije.

    A ovo sa "bijelom rasom" uopce vam nema smisla spominjati u vezi hitlera jer su u slaveni "bijela rasa" a smatrao ih je nizim bicima. Dakle, ostavite se toga..drzite se cinjenica.

    Hitler nije smatrao Slavene nižim bićima već se zajedno sa njima rame uz rame borio protiv onih koji su željeli uništiti bijelu rasu a i Njemačku koja je shvatila važnost rase. Držite se činjenica.




    ja nisam rekao da su imali identicnu ideju. rekao sam gotovo identicnu. Zamjenite zidovi za arijevci i to su vise manje isti programi u onim tockama koje sam stavio.

    Vaši upisi poput "Više manje", "gotovo identicnu" već dovoljno govore da niste sigurni u ono što govorite. Ili su isti ili nisu.





     Sad, ocete to umotati u rasu, naciju, vjeru...tak je svejedno. 

    Nije svejedno jer je rasa biološko nasljeđe a nacija i vjera kulturološko nasljeđe. Židovi idu logikom biološkog nasljeđa.



    saznajte.

    Vi se postavljate na nacin da meni objasnjavate. Ako zelite da vas ljudi ozbiljno shvacaju i da uce od vas onda morate znati vise od njih. Jer da bi ucili onda morate znati vise od osobe koju ucite. prema tome, ili slusajte ili zanjte vise od drugih pa ih ucite.

    Dakle ni vi ne znate. Ja unatoč svojem znanju ne mogu vama objasniti ništa jer jednostavno ne želite spoznati situaciju. Isto kao što ne znam točan broj ubijenih Rotschilda (ako je uopće jedan od njih ubijen) ne znam ni točan broj Nijemaca,Hrvata,Poljaka i td. Zašto uvijek kad su stradali u pitanju Židovi idu u prvi plan?  Jesu li oni neka viša bića pa ih se mora posebno spominjati samo zato što su si napisali da ih je Bog odabrao? 


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 15.04.14 15:28

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    jesu slaveni bijela rasa ?

    Da


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Kak je postupao sa njima ? Hitler nije bio rasist u smislu bijele rase..hitler je bio rasist u smsilu ocuvanja njmaca / austrijanaca. Ili ne smatrate slavene bijelom rasom..sto donekle mogu razumjeti, htler slavene nije smatrao ljudima.


    Nekim Slavenima je dao državu i borili su se za Hitlera.

    Dao je drzavu ? Kako moze netko dati nesto sto nije njegovo ?


    Fico je napisao/la:
    To da Hitler Slavene nije smatrao ljudima je ništa drugo nego podvala onih koji blage veze nemaju što je Hitlerov nacionalsocijalizam.

    I ja cu tu stati sa raspravom o temi. Ja sam vam dao linkove gdje je hitlerov (njemacki / austrijski stav prema slavenima) vrlo dobro dokumentiran a u krajnjoj liniji pricajte malo sa njemcima. Oni ce vam isto to reci. Dao sam vam linkove na wiki i dao sam vam linkove na mein kampf (na koji se vi pozivate). Dakle, koristio sam se sa literaturom koju vi tvrdite da ste procitali i pokazao vam da pricate neistinite stvari.

    Ako vi zelite zivjeti u uvjerenju koje je netocno to je vasa stvar. Ja ne vidim smisla uopce raspravljati sa osobom koja odbija prihvatiti realnost.[/quote]
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 15.04.14 15:33




    kako nem gubitaka ? A novac koji je posuden izvana i koji se duguje stranim kreditorima ? jesu to gubitci ?

    To su gubici za strane kreditore a ne za Državu.

    Ili, ako se vec dogodi da se novac stranim kreditorima odbije isplatiti sto sa imovinom i novcem koji je vani ? to se naravno odmah pljeni, to vam je jasno ?

    Na što mislite kada kažete "vani"? 

    Fico je napisao/la:

    Netko ima više koristi od toga netko manje,u osnovi svi imamo koristi od toga jer država više nije u hipotekarnom kreditu sa kamatom bankama.

    Nego su oni koji su uzimali kredite dobili besplatno stanove, aute..tvronice a svi placamo za to (kad bi se uveo vas sistem) jer smo u potpunoj izolaciji ?

    Kad se bijela rasa ujedini nema izolacije,jedini tko je tu izoliran su židovski bankarčići i njihovi pijuni. Sud će utvrditi na koji način su oni to sve stekli,to sam vam već objasnio.

    ja ne vidim svoju korist u tome. Niti korist svih..vidim korist ljudi koji su se zaduzili i do sad koristili sistem.

    Ja vidim korist svih,upravo oni koji su koristili sistem i koji su asistirali sistemu da radi ovo što radi će ispaštati. 



    Ekonomski sistem ce se raspasti. Ja vam kazem. Ne zbog stampanja novca i toga nego jer nema energije.

    procitajte ovo http://www.jutarnji.hr/eu-ima-vlastite-nafte-za-samo-14-mjeseci/1183087/

    i pogledajte ovo https://www.youtube.com/watch?v=rdO2Xh51Q-U

    Budućnost je nepredvidiva,ekonomski sistem se neće raspasti jer je on formula kako nekoga porobiti. Zašto bi oni koji porobljuju ljude kamatom dozvolili da se ekonomski sistem uruši? Nešto dugova će otpisati a u osnovi će zadržati kamatu što tako i tako njima nudi profit.
    Zanimljivo kako mi prilažete židovski tisak Tomislava Wrussa,židovu se naravno treba vjerovati koji misli da može kamatariti ostale samo zato što je odabran od Boga koji mu za to daje blagoslov.


    Aha, znaci ima poreza. Kao sto ste rekli kombinacija socijalistickog i kapitalistickog sistema sa porezima. I otpisu se dugovi sto dovede do medunarodne izolacije. Ja u osnovi vidim da ljudi koji su do sada iskoristavali situaciju i koji su u dugovima samo imaju korist. Ja ne vidim svoju korist.

    Jeste umješani u ovaj sistem pa ne vidite svoju korist? Korisst imaju svi dobri ljudi a nemaju bankari i oni koji koriste ovaj sistem za pljačku ostalih. Nema izolacije kada se ujedini bijela rasa.






    Ja imam svoju firmu. Ako firma gomila profit onda ja u osnovi gomilam profit. Jer je firma moje privatno vlasnistvo.

    I ne povećate plače radnicima koji su vas doveli do toga da vi gomilate profit?

    A inace kad sam radio za druge ljude onda bi mi bilo potpuno svejedno da li firma radi sa profitom ili bez profita jer nije moj problem dok god sam placen uredno za odradeni posao. Jer, ako je kapitalizam onda ja prodajem svoje znanje i svoje vrijeme za odredenu cijenu. Mene je potpuno svejedno sto radi vlasnik firme i kako posluje. Ja kao radnik nisam dionicar ili suvlasnik nego radnik. U samoupravnom socijalizmu su radnici bili i vlasnici.

    U samoupravnom socijalizmu nisu radnici bili vlasnici,već robovi. Pa ako je vama svejedno kako vlasnik firme posluje to puno govori o vama.
    Ja se ne zalažem za apsolutni kapitalizam niti apsolutni socijalizam,ne razumijete o čemu govorim.



    Ajde mi objasnite to da nema gubitaka. Kako to po vama funkcionira. Vi dodete u banku i kazete da je sada banka drzavno vlasnistvo i da se svi krediti otpisuju ?

    Da

    Jel mozete razmisliti sto bi se dogodilo nakon toga u sljedecih 6 - 12 mjeseci pa mi napisati ?

    Kad bi se čitava bijela rasa organizirala dogodilo bi se to da bi Židovi i njihovi pijuni bili u panici a i imali bi razloga za to.






    A vi razumijete da te iste banke financijraju vojno industrijski kompleks u americi ? I da su izazvali preko nekoliko ratova po svijetu ?

    Da zato jer su Federalne Rezerve u vlasništvu Židova.

    I sto mislite da bi banke (strane) i njihovi vlasnici napravili nakon takvog dogadaja ? Ajde mi opisite sto mislite da bi se dogadalo nako sto bi to napravili u sljedecih 6 mjeseci ?

    To je jedan globalni plan,nakon što se bijela rasa ujedini,ona bi obrisala pod sa onima koji su ju izrabljivali. 








    bijea rasa (koliko je meni poznato) je EUrospka unija od kud dolaze sve te banke kojima smo duzni i sjeverna amerika koja ima vojno industrijski kompleks koji koriste da osvajaju zemlje. I sad smo u najboljim mogucim odnosima sa njima..ili ti njihovi smo robovi (duznici). I vi bi njima rekli da ne zelite otplacivati dugove i nakon toga da bi sa njima potpisali bilateralne ugovore ?

    EU je naddržavna tvorevina a ne bijela rasa. Vi ne znate što je država a što rasa. Od kuda dolaze kamatarske dogme kojima se koriste raznorazni pojedinci a naravno i masoni i židovi? Koja to religija propovijeda? Ja bi bilateralne ugovore potpisao sa svim rasno svijesnim državama a ne sa rasno ne svijesnim.

    Nakon sto im odbijete platiti kamate na posudeni novac i kupljenu robu ?

    Ako netko odbija nekome platiti nešto onda su to oni,tj bankari. 

    Vi se salite ili zaozbiljno ? Zasto bi oni potpisali bilateralne ugovore sa zemljom koja im ne vraca pare ? I od koje su fizicki jaci ? Jel vam to ikad palo na pamet kao pitanje ?

    Ne,ozbiljan sam. Potpisivao bi bilateralne ugovore sa rasno svijesnim državama,sa drugima ne.





    Vi nemate pojma kakav je ekonomski sistem imala sfrj
     
    Zato vi imate. Što pokazujete kako je kamata sasvim opravdana,zaduživanje u stranoj valuti također,kako i ne bi kada zagovarate sistem jednog Židova?





    A vi bi (ili drzava) bi provodila tu politiku silom koju bi financirali iz poreza ?

    Koji bi morali placati..

    Da jer je država jamac sigurnosti državljana koji poštuje njezine zakone.





    Je, problem je jer ti isti bijeli narodi su Europska unija i sjeverna amerika. Rusiju uopce ne racunam jer oni ne bi htjeli imati apsolutno nista sa takvom drzavom, njima se to ne isplati. Dakle, problem je..vi bi htjeli prestati placati pare posudene za kredit, otpisati dugove i onda od istih drzava od kojih ste posudili pare nastaviti sa trgovinom. A sada tako i tako trgujemo sa istim tim drzavama (bijelom rasom).

    EU i SAD su pod Židovskom čizmom. Isto je i sa Rusijom. Ja ne bi htio surađivati sa državama gdje židovština vodi politiku. Krivo ste me shvatili.



    Fino, objasnite mi

    Zabraniti kamatu,otpisati dugove,nacionalizirati banke,ujediniti bijelu rasu i iz toga sve proizlazi samo od sebe.




    Obratite paznju sto vam ponavljam. Nisu svi komunisti internacionalisti. Tko god vam je to rekao (ili ste procitali) krivi je podatak.

    A vi zelite ukinuti privatno vlasnistvo jer su banke privatne. Ili ce te biti licimjer pa nesto ukinuti (banke) a nesto ostaviti).

    Svo saznanje o Komunizmu imam direktno od Židova Marxa. Nešto ću ukinuti a nešto ostavitimako je to licemjerstvo,ja sam licemjer.



    Za vas ..za vanjske banke postoje. Jer su u njihovim knjigama.

    Odlično,nek oni gledaju svoje knjige mi ćemo svoje nakon otpisa dugova i nacionalizacije.




    Slusam ideju....

    Ako moderator dopusti,iznjet ću ju. 






    A nakon dolaska hitlera na vlast su stampali pare bez pokrica koliko puno da ih na kraju nitko nije htio primati pa su isli pljackati po svijetu.

    Nisu išli pljačkati po svijetu nego se boriti protiv židovstva,nisu štampali novac bez pokrića već realan novac a novac bez pokrića je postojao samo u židovskim glavama jer su dobili pljusku.






    Mislite, bolje grob nego rob i to ?

    Da

    A kad bi se ta "bijela rasa" mogla probuditi ?

    Ne znam točno,ali mogu reći da će se probuditi kada sazna svoju veličinu.



    Pa ako znam kad ce se sve to dogoditi onda ne reskiram Very Happy

    Još bolje


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 15.04.14 15:39

    wiz je napisao/la:


    Dao je drzavu ?

    Da

    Kako moze netko dati nesto sto nije njegovo ?

    Priznanjem toga što nije njegovo.







    I ja cu tu stati sa raspravom o temi. Ja sam vam dao linkove gdje je hitlerov (njemacki / austrijski stav prema slavenima) vrlo dobro dokumentiran a u krajnjoj liniji pricajte malo sa njemcima. Oni ce vam isto to reci. Dao sam vam linkove na wiki i dao sam vam linkove na mein kampf (na koji se vi pozivate). Dakle, koristio sam se sa literaturom koju vi tvrdite da ste procitali i pokazao vam da pricate neistinite stvari.

    Pokažite mi gdje u Mein Kampfu piše da Hitler smatra slavene nižim bićima? Niste mi to nigdje pokazali dali ste mi linkove koje je netko drugi uredi,to možda možete farbati nekog lajbeka sa njima ali mene ne.

    Ako vi zelite zivjeti u uvjerenju koje je netocno to je vasa stvar. Ja ne vidim smisla uopce raspravljati sa osobom koja odbija prihvatiti realnost.

     Ja sam pročitao Mein Kampf vi niste,samim time znam što je Hitler govorio. Ne odbijam prihvatiti realnost,vi odbijate.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 15.04.14 18:18

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    kako nem gubitaka ? A novac koji je posuden izvana i koji se duguje stranim kreditorima ? jesu to gubitci ?

    To su gubici za strane kreditore a ne za Državu.

    A vi smatrate da strani kreditori to nece htjeti naplatiti od drzave ?

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ili, ako se vec dogodi da se novac stranim kreditorima odbije isplatiti sto sa imovinom i novcem koji je vani ? to se naravno odmah pljeni, to vam je jasno ?

    Na što mislite kada kažete "vani"? 

    Izvan granica te drzave...recimo, ako uzmemo da su to granice sadasnje hrvatske onda sve sto bi bilo izvan tih granica bi bilo oduzeto da se naplate potrazivanja.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Nego su oni koji su uzimali kredite dobili besplatno stanove, aute..tvronice a svi placamo za to (kad bi se uveo vas sistem) jer smo u potpunoj izolaciji ?

    Kad se bijela rasa ujedini nema izolacije,jedini tko je tu izoliran su židovski bankarčići i njihovi pijuni. Sud će utvrditi na koji način su oni to sve stekli,to sam vam već objasnio.

    Ja ne vidim da ce se rusi i EUropska unija (SAD) ujediniti..kako mi se cini upravo je poceo rat izmedu "bijele rase".

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    ja ne vidim svoju korist u tome. Niti korist svih..vidim korist ljudi koji su se zaduzili i do sad koristili sistem.

    Ja vidim korist svih,upravo oni koji su koristili sistem i koji su asistirali sistemu da radi ovo što radi će ispaštati. 

    Oni koji su koristili sistem ce dobiti otpis dugova (po vasoj zamisli). Ja ne vidim kak je to ispasatanje. Stovise, ja vidim da to upravo njima ide u korist.


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ekonomski sistem ce se raspasti. Ja vam kazem. Ne zbog stampanja novca i toga nego jer nema energije.

    procitajte ovo http://www.jutarnji.hr/eu-ima-vlastite-nafte-za-samo-14-mjeseci/1183087/

    i pogledajte ovo https://www.youtube.com/watch?v=rdO2Xh51Q-U

    Budućnost je nepredvidiva,ekonomski sistem se neće raspasti jer je on formula kako nekoga porobiti. Zašto bi oni koji porobljuju ljude kamatom dozvolili da se ekonomski sistem uruši? Nešto dugova će otpisati a u osnovi će zadržati kamatu što tako i tako njima nudi profit.
    Zanimljivo kako mi prilažete židovski tisak Tomislava Wrussa,židovu se naravno treba vjerovati koji misli da može kamatariti ostale samo zato što je odabran od Boga koji mu za to daje blagoslov.

    Ja sam vam o toj istoj temi prilozio i michael ruperta i misljenje geologa koji je to prezentirao na birtanskoj kraljevskoj akademiji i sada jutarnji list. Dakle, svi izvori potvrduju jedno te isto misljenje. Smatrao sam da vam je ovo shvatljivije jer je na hrvatskom i jednostavno napisano. Jer je ocito da video i tekst od britanske kraljevske akademije niste procitali.

    A ekonomski sustav se raspada. Iako, nije problem ako se oko toga ne slazemo.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Aha, znaci ima poreza. Kao sto ste rekli kombinacija socijalistickog i kapitalistickog sistema sa porezima. I otpisu se dugovi sto dovede do medunarodne izolacije. Ja u osnovi vidim da ljudi koji su do sada iskoristavali situaciju i koji su u dugovima samo imaju korist. Ja ne vidim svoju korist.

    Jeste umješani u ovaj sistem pa ne vidite svoju korist? Korisst imaju svi dobri ljudi a nemaju bankari i oni koji koriste ovaj sistem za pljačku ostalih. Nema izolacije kada se ujedini bijela rasa.

    A "bijela rasa" upravo krece ratovati jedni protiv drugih

    Ukrajinska vojska krenula u akciju: Trupe zauzele zračnu luku kod Kramatorska, ima ranjenih

    http://www.index.hr/vijesti/clanak/ukrajinska-vojska-krenula-u-akciju-trupe-zauzele-zracnu-luku-kod-kramatorska-ima-ranjenih/739930.aspx

    A dobri ljudi koji bi imali korist iz toga su upravo oni koji su koristili bankarski sistem. Ne oni koji ga nisu koristili..nego oni koji su ga koristili  Wink 

    jer oni koji su digli kredite su koristili bankarski sistem. I naravno, korist imaju bankari jer se rijese dugova i mogu ponovo krenuti sa bankarstvom (ili necim drugim). Jer njima ostaje privatno vlasnistvo kao sto ste rekli.

    Fico je napisao/la:
    U samoupravnom socijalizmu nisu radnici bili vlasnici,već robovi. Pa ako je vama svejedno kako vlasnik firme posluje to puno govori o vama.

    ne
    Fico je napisao/la:
    Ja se ne zalažem za apsolutni kapitalizam niti apsolutni socijalizam,ne razumijete o čemu govorim.

    imate pravo, ne razumijem zato sam vas trazio objasnjenje.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:

    Jel mozete razmisliti sto bi se dogodilo nakon toga u sljedecih 6 - 12 mjeseci pa mi napisati ?

    Kad bi se čitava bijela rasa organizirala dogodilo bi se to da bi Židovi i njihovi pijuni bili u panici a i imali bi razloga za to.

    Nisam vas to pitao... pitao sam vas u vezi ekonomije i bankarstva.



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    I sto mislite da bi banke (strane) i njihovi vlasnici napravili nakon takvog dogadaja ? Ajde mi opisite sto mislite da bi se dogadalo nako sto bi to napravili u sljedecih 6 mjeseci ?

    To je jedan globalni plan,nakon što se bijela rasa ujedini,ona bi obrisala pod sa onima koji su ju izrabljivali. 

    Aha, znaci samo se cijela bijela rasa treba ujediniti i sve je rijeseno ?


    Fico je napisao/la:
    Ja bi bilateralne ugovore potpisao sa svim rasno svijesnim državama a ne sa rasno ne svijesnim.

    U ovom trenutku jedina rasno svijesna drzava na svijetu je izrael (koliko je meni poznato i po linkovima koje ste vi stavili). Znaci, vi bi u osnovi potpisali bilateralna ugovore sa izraelom ?  Very Happy 


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Vi se salite ili zaozbiljno ? Zasto bi oni potpisali bilateralne ugovore sa zemljom koja im ne vraca pare ? I od koje su fizicki jaci ? Jel vam to ikad palo na pamet kao pitanje ?

    Ne,ozbiljan sam. Potpisivao bi bilateralne ugovore sa rasno svijesnim državama,sa drugima ne.

    Znaci sa izarelom jer u ovom trenutku nema drugih rasno svijesnih drzava. I onda bi se nadali da jos neke drzave postanu rasno svijesna da sa njima potpisete bilateralne ugovore. Meni to ne zvuci kao dobar plan.


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Koji bi morali placati..

    Da jer je država jamac sigurnosti državljana koji poštuje njezine zakone.

    meni se ne isplati takva drzava. Nemam koristi..niti od takvih zakona. Pa mi se niti ne isplati financirati takvu drzavu. Isto kao sto mi se ne isplati ovakva drzava pa ju ne zelim financirati.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Je, problem je jer ti isti bijeli narodi su Europska unija i sjeverna amerika. Rusiju uopce ne racunam jer oni ne bi htjeli imati apsolutno nista sa takvom drzavom, njima se to ne isplati. Dakle, problem je..vi bi htjeli prestati placati pare posudene za kredit, otpisati dugove i onda od istih drzava od kojih ste posudili pare nastaviti sa trgovinom. A sada tako i tako trgujemo sa istim tim drzavama (bijelom rasom).

    EU i SAD su pod Židovskom čizmom. Isto je i sa Rusijom. Ja ne bi htio surađivati sa državama gdje židovština vodi politiku. Krivo ste me shvatili.

    Znaci, samo sa izraelom koji je jedina rasno svijesna drzava na svijetu (kako smo zajednicki ustanovili).

    I da budem jasan...vi tvrdite (uporno) da bi potpisivali bilateralne ugovore sa rasno svijesnim drzavama. Vi ste tvrdili da su zidovi rasno svijesni (i stavili onaj filmic od dukea). Znaci, jedina drzava koja je rasno svijesna je izrael i sa njima (jedinima) bi mogli potpisati bilateralne ugovore jer nema nikog drugog.


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Fino, objasnite mi

    Zabraniti kamatu,otpisati dugove,nacionalizirati banke,ujediniti bijelu rasu i iz toga sve proizlazi samo od sebe.[/quote]

    imate plan kako ujediniti bijelu rasu ?


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Slusam ideju....

    Ako moderator dopusti,iznjet ću ju. 

    Ovdje nema moderatora ako niste primjetili


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    A nakon dolaska hitlera na vlast su stampali pare bez pokrica koliko puno da ih na kraju nitko nije htio primati pa su isli pljackati po svijetu.

    Nisu išli pljačkati po svijetu nego se boriti protiv židovstva,nisu štampali novac bez pokrića već realan novac a novac bez pokrića je postojao samo u židovskim glavama jer su dobili pljusku.

    Stampali su novac bez pokrica i isli su pljackati to svijetu. Dao sam vam linkove.

    Ako tvrdite da nisu..dajte mi linkove koji pokazuju da nisu stampali novac bez pokrica (da su imali zlatni standard za rajh marku) i da nisu uzeli nista iz osvojenih zemalja nego su sve ostavili gdje je (zlato i takve stvari).

    Znaci, potkrijepite svoju tvrdnju dokazima.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    A kad bi se ta "bijela rasa" mogla probuditi ?

    Ne znam točno,ali mogu reći da će se probuditi kada sazna svoju veličinu.

    A... no dobro
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 15.04.14 18:20

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Kako moze netko dati nesto sto nije njegovo ?

    Priznanjem toga što nije njegovo.

    I svi smo mogli procitati u povijesnim knjigama kak je to proslo.
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 15.04.14 18:24

    Filipusis je napisao/la:
    Ja mislim da su problemi koji danas postoje, jednostavno neresivi, da ce problemi da se gomilaju i da rastu, sve do nekog globalnog rata, Velikog Reseta, pa posle sve jovo-nanovo.

    Ja mislim da bi trebali izbjeci raditi iste greske jer ce dovesti do istih rezultata. A veliki rat je upravo poceo (kako mi se cini).

    Ukrajinska vojska krenula u akciju: Trupe zauzele zračnu luku kod Kramatorska, ima ranjenih

    http://www.index.hr/vijesti/clanak/ukrajinska-vojska-krenula-u-akciju-trupe-zauzele-zracnu-luku-kod-kramatorska-ima-ranjenih/739930.aspx

    Dakle, veliki rat nismo uspjeli izbjeci ali mozemo probati izbjeci napraviti iste greske. Mislim da je to najbolji smjer.

    Filipusis je napisao/la:
    Jednostavno, ljudi ne rezonuju racionalno, takva je priroda vecine ljudi...Sta nekog briga sto Nostradurus dokazuje matematikom prevaru ekonomskog sistema!? Oni ce i dalje da zive kao sto su i ziveli.

    nece jos dugo. Jer matematika je neumoljiva..nije ju briga za to sto ljudi misle...
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 15.04.14 19:48




    A vi smatrate da strani kreditori to nece htjeti naplatiti od drzave ?

    Smatram da hoće ali će država isto tako htjeti naplatiti stranim kreditorima koliko su uzeli od kamate. Ako su tiskali novac iz zraka,to automatski znači da nisu u poziciji da od nekoga traže naplatu.




    Izvan granica te drzave...recimo, ako uzmemo da su to granice sadasnje hrvatske onda sve sto bi bilo izvan tih granica bi bilo oduzeto da se naplate potrazivanja.

    To ovisi o politici neke države,ja kažem da ako se bijela rasa ujedini onda je bijelim ljudima sigurnost zajamčena i nema nikakvog straha od naplačivanja i td.




    Ja ne vidim da ce se rusi i EUropska unija (SAD) ujediniti..kako mi se cini upravo je poceo rat izmedu "bijele rase".

    Zato jer i SAD i EU i Rusija imaju židovski otrov u sebi. Židovska parazitska genijalnost je u tome što oni stalno uspiju takdikom "podjeli pa vladaj".




    Oni koji su koristili sistem ce dobiti otpis dugova (po vasoj zamisli). Ja ne vidim kak je to ispasatanje. Stovise, ja vidim da to upravo njima ide u korist.

    Vidjet ćemo na suđenju tko je imao korist a tko ne kada će se doakzivati porijeklo imovine





    Ja sam vam o toj istoj temi prilozio i michael ruperta i misljenje geologa koji je to prezentirao na birtanskoj kraljevskoj akademiji i sada jutarnji list. Dakle, svi izvori potvrduju jedno te isto misljenje. Smatrao sam da vam je ovo shvatljivije jer je na hrvatskom i jednostavno napisano. Jer je ocito da video i tekst od britanske kraljevske akademije niste procitali.
    A ekonomski sustav se raspada. Iako, nije problem ako se oko toga ne slazemo.

    Vi ne vidite poveznicu između britanske kraljevske akademije (masonerije) i židovskog tiska poput Jutarnjeg? Što očekivati od takvih? 



    A "bijela rasa" upravo krece ratovati jedni protiv drugih

    Ukrajinska vojska krenula u akciju: Trupe zauzele zračnu luku kod Kramatorska, ima ranjenih

    http://www.index.hr/vijesti/clanak/ukrajinska-vojska-krenula-u-akciju-trupe-zauzele-zracnu-luku-kod-kramatorska-ima-ranjenih/739930.aspx

    A dobri ljudi koji bi imali korist iz toga su upravo oni koji su koristili bankarski sistem. Ne oni koji ga nisu koristili..nego oni koji su ga koristili  Wink 

    Zato jer su židovski operativci to izazvali. Oni znaju da Rusi i Ukrajinci imaju još uvijek velik udio bjelaca pa ih treba pobiti malo.

    jer oni koji su digli kredite su koristili bankarski sistem. I naravno, korist imaju bankari jer se rijese dugova i mogu ponovo krenuti sa bankarstvom (ili necim drugim). Jer njima ostaje privatno vlasnistvo kao sto ste rekli.

    Korist imaju Židovi u globalu jer sve rade prema planu.



    ne

    Da



    imate pravo, ne razumijem zato sam vas trazio objasnjenje.

    U redu. Ponavljam,balans između kapitalizma i socijalizma je najbolje rješenje.




    Nisam vas to pitao... pitao sam vas u vezi ekonomije i bankarstva.

    Židovske ideje samim time i Židove te njihove pijune bi skinuli sa grbače. Bankarstvo bi bilo u službi naroda a ne kako je danas.






    Aha, znaci samo se cijela bijela rasa treba ujediniti i sve je rijeseno ?

    Riješeno je pitanje rasne svijesti onda,borba tek počinje nakon toga.




    U ovom trenutku jedina rasno svijesna drzava na svijetu je izrael (koliko je meni poznato i po linkovima koje ste vi stavili). Znaci, vi bi u osnovi potpisali bilateralna ugovore sa izraelom ?  Very Happy 

    Ne,nikakvi bilateralni sporazumi sa Izraelom niti Židovima ne doalze u obzir,ne možete pospisivati nešto sa nekim tko vas želi uništiti.
    Jedina rasa sa kojim možemo razgovarati o bilateralnim sporazumima je žuta rasa ako se oni rasno osvijeste,imamo zajedničkog neprijatelja-židovsku rasu.






    Znaci sa izarelom jer u ovom trenutku nema drugih rasno svijesnih drzava. I onda bi se nadali da jos neke drzave postanu rasno svijesna da sa njima potpisete bilateralne ugovore. Meni to ne zvuci kao dobar plan.

    Ne sa Izraelom,Izraelu objavljujemo rat jednom za svagda. Može sa Japanom i Sjevernom Korejom pod uvjetom da probude rasnu svijest.





    meni se ne isplati takva drzava. Nemam koristi..niti od takvih zakona. Pa mi se niti ne isplati financirati takvu drzavu. Isto kao sto mi se ne isplati ovakva drzava pa ju ne zelim financirati.

    A onda se iselite iz države,nitko vas ne tjera da živite u njoj. Davno je Ante Starčević rekao što misli o koristoljubcima.




    Znaci, samo sa izraelom koji je jedina rasno svijesna drzava na svijetu (kako smo zajednicki ustanovili).
    I da budem jasan...vi tvrdite (uporno) da bi potpisivali bilateralne ugovore sa rasno svijesnim drzavama. Vi ste tvrdili da su zidovi rasno svijesni (i stavili onaj filmic od dukea). Znaci, jedina drzava koja je rasno svijesna je izrael i sa njima (jedinima) bi mogli potpisati bilateralne ugovore jer nema nikog drugog.

    Zanimljivo kako su vam puna usta Izraela kao prijateljske države,Židovske ideje Komunizma,židovske ideje kamate,gledanjem stvari kroz židovske oči i td. 
    Nitko ne voli parazite,sa parazitima nema nikakvog potpisa. Ako je jedna rasa ratuje protiv ostalih rasa,e onda će ostale rase odgovoriti isto ratom.





    imate plan kako ujediniti bijelu rasu ?

    Da,govoriti o tome što joj židovi spremaju i gdje je rješenje za taj problem.





    Ovdje nema moderatora ako niste primjetili

    Kako ne? Pa zar nije korisnički račun moderatora označen plavom bojom?





    Stampali su novac bez pokrica i isli su pljackati to svijetu. Dao sam vam linkove.
    Ako tvrdite da nisu..dajte mi linkove koji pokazuju da nisu stampali novac bez pokrica (da su imali zlatni standard za rajh marku) i da nisu uzeli nista iz osvojenih zemalja nego su sve ostavili gdje je (zlato i takve stvari).
    Znaci, potkrijepite svoju tvrdnju dokazima


    Dali ste mi linkove kroz prizmu židovskog pogleda. Novac bez pokrića je novac sa kamatom dok je novac bez kamate novac s pokrićem i zato mu je svjetska judeja objavila rat,nije Hitleru padalo na pamet plačati njima nekakve izmišljene reparacije . Prema tome dokažite to za što teretite Hitlera. Novac bez pokrića sigurno nisu štampali,to su radili židovski bankari. Sa osvojenim zamljama su bili u savezništvu pa su uzeli onoliko koliko im je saveznik dao.  Teret dokazivanja je na tužitelju-rimsko pravo.





    I svi smo mogli procitati u povijesnim knjigama kak je to proslo. 
    Da,samo što rijetke govore o zabranjenoj povijesti tj. o tome da su masoni i židovi imali prste u svim važnim događajima u povijesti.
    Mene u školi nisu učili o masonima ali jesu o Židovima da su odabrani od Boga,o njihovoj povijesti iz Tore koja je na razini kao što i sami kažete Gospodara prstena,o tome kako su oni zapravo najveće žrtve,o navono 6 milijuna ubijenih Židova i td. Možete li si zamisliti neku židovsku školu kako govori da su Arijevci superiorni,kako je kukasti križ sveti simbol,kako je kamata lopovluk,kako su svi ljudi braća kako uče od Hitlera o njemačkoj povijesti,kako znaju njihove sve poviejsne ličnosti i td.?

     .


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 15.04.14 20:48

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    A vi smatrate da strani kreditori to nece htjeti naplatiti od drzave ?

    Smatram da hoće ali će država isto tako htjeti naplatiti stranim kreditorima koliko su uzeli od kamate. Ako su tiskali novac iz zraka,to automatski znači da nisu u poziciji da od nekoga traže naplatu.

    Jaci su..zbog toga su u poziciji da rade sto hoce i ubiju svakog tko se suprotstavlja. Primjer gadafija u libiji.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Izvan granica te drzave...recimo, ako uzmemo da su to granice sadasnje hrvatske onda sve sto bi bilo izvan tih granica bi bilo oduzeto da se naplate potrazivanja.

    To ovisi o politici neke države,ja kažem da ako se bijela rasa ujedini onda je bijelim ljudima sigurnost zajamčena i nema nikakvog straha od naplačivanja i td.

    Sa obzirom na razvoj situacije u ukrajini ja bi rekao da je trenutni trend prema razjedijavanju. Ne ujedinjavanju.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ja ne vidim da ce se rusi i EUropska unija (SAD) ujediniti..kako mi se cini upravo je poceo rat izmedu "bijele rase".

    Zato jer i SAD i EU i Rusija imaju židovski otrov u sebi. Židovska parazitska genijalnost je u tome što oni stalno uspiju takdikom "podjeli pa vladaj".

    U stvari, to je taktika od cezara http://hr.wikipedia.org/wiki/Divide_et_impera

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Oni koji su koristili sistem ce dobiti otpis dugova (po vasoj zamisli). Ja ne vidim kak je to ispasatanje. Stovise, ja vidim da to upravo njima ide u korist.

    Vidjet ćemo na suđenju tko je imao korist a tko ne kada će se doakzivati porijeklo imovine

    Nema zakona koji bi to omogucavao. Naime, RH je dugo godina (nisam siguran za sada) imala zakone kojima se nije utvrdivalo porijeklo imovine. Ne mozete donositi zakone retroaktivno. A i vecina imovine je zakonski legalno zaradena. Jer su takvi zakoni. Privatizacija i pretvorba je u potpunosti u skladu sa zakonom.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ja sam vam o toj istoj temi prilozio i michael ruperta i misljenje geologa koji je to prezentirao na birtanskoj kraljevskoj akademiji i sada jutarnji list. Dakle, svi izvori potvrduju jedno te isto misljenje. Smatrao sam da vam je ovo shvatljivije jer je na hrvatskom i jednostavno napisano. Jer je ocito da video i tekst od britanske kraljevske akademije niste procitali.
    A ekonomski sustav se raspada. Iako, nije problem ako se oko toga ne slazemo.

    Vi ne vidite poveznicu između britanske kraljevske akademije (masonerije) i židovskog tiska poput Jutarnjeg? Što očekivati od takvih? 

    Zato sam vam stavio onaj link na video kolaps koji nema nikakve poveznice niti sa zidovima niti sa masonerijom. Potrudio sam se da vam dam vise razlicitih linkova. Upravo zato da mozete izabrati koji zele istraziti detaljnije.


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    jer oni koji su digli kredite su koristili bankarski sistem. I naravno, korist imaju bankari jer se rijese dugova i mogu ponovo krenuti sa bankarstvom (ili necim drugim). Jer njima ostaje privatno vlasnistvo kao sto ste rekli.

    Korist imaju Židovi u globalu jer sve rade prema planu.

    Ja ne tvrdim da nemaju zidovi u globalu, tvrdim da imaju korist ljudi koji su uzimali kredite i koristili taj sustav. Uopce nisam spominjao zidove nego sam se tocno koncentrirao na hrvatsku i ljude u hrvatskoj koji su pretezno hrvati.


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    imate pravo, ne razumijem zato sam vas trazio objasnjenje.

    U redu. Ponavljam,balans između kapitalizma i socijalizma je najbolje rješenje.

    pa nije vam nesto detaljno objasnjenje.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    U ovom trenutku jedina rasno svijesna drzava na svijetu je izrael (koliko je meni poznato i po linkovima koje ste vi stavili). Znaci, vi bi u osnovi potpisali bilateralna ugovore sa izraelom ?  Very Happy 

    Ne,nikakvi bilateralni sporazumi sa Izraelom niti Židovima ne doalze u obzir,ne možete pospisivati nešto sa nekim tko vas želi uništiti.
    Jedina rasa sa kojim možemo razgovarati o bilateralnim sporazumima je žuta rasa ako se oni rasno osvijeste,imamo zajedničkog neprijatelja-židovsku rasu.

    Znaci sa zutom rasom bi probali potpisati bilateralne ugovore ? Vi ste naravno svijesni da oni ucestvuju u globalnom financijskom sustavu i da nakon nacionalizacije bankarskog sustava ne bi mogli sa njima potpisati ugovore jer su oni u bankarskom sustavu u koji vi ne bi imali pristup ?

    znate sto znaci swift ?

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Znaci sa izarelom jer u ovom trenutku nema drugih rasno svijesnih drzava. I onda bi se nadali da jos neke drzave postanu rasno svijesna da sa njima potpisete bilateralne ugovore. Meni to ne zvuci kao dobar plan.

    Ne sa Izraelom,Izraelu objavljujemo rat jednom za svagda. Može sa Japanom i Sjevernom Korejom pod uvjetom da probude rasnu svijest.

    Znaci, ujedinjenje bijele rase i objava rata izraelu ?


    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    meni se ne isplati takva drzava. Nemam koristi..niti od takvih zakona. Pa mi se niti ne isplati financirati takvu drzavu. Isto kao sto mi se ne isplati ovakva drzava pa ju ne zelim financirati.

    A onda se iselite iz države,nitko vas ne tjera da živite u njoj. Davno je Ante Starčević rekao što misli o koristoljubcima.

    Vi razumijete da bi meni trebali dati razloga da se ja zalazem za drzavu kakvu vi mislite da bi trebalo napraviti ?

    Ako zelite imati drzavu onda trebate imati ljude u njoj koji zive.



    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    imate plan kako ujediniti bijelu rasu ?

    Da,govoriti o tome što joj židovi spremaju i gdje je rješenje za taj problem.

    I kako ide ?

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ovdje nema moderatora ako niste primjetili

    Kako ne? Pa zar nije korisnički račun moderatora označen plavom bojom?

    To je admin

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Stampali su novac bez pokrica i isli su pljackati to svijetu. Dao sam vam linkove.
    Ako tvrdite da nisu..dajte mi linkove koji pokazuju da nisu stampali novac bez pokrica (da su imali zlatni standard za rajh marku) i da nisu uzeli nista iz osvojenih zemalja nego su sve ostavili gdje je (zlato i takve stvari).
    Znaci, potkrijepite svoju tvrdnju dokazima


    Dali ste mi linkove kroz prizmu židovskog pogleda. Novac bez pokrića je novac sa kamatom dok je novac bez kamate novac s pokrićem i zato mu je svjetska judeja objavila rat,nije Hitleru padalo na pamet plačati njima nekakve izmišljene reparacije . Prema tome dokažite to za što teretite Hitlera. Novac bez pokrića sigurno nisu štampali,to su radili židovski bankari. Sa osvojenim zamljama su bili u savezništvu pa su uzeli onoliko koliko im je saveznik dao. Teret dokazivanja je na tužitelju-rimsko pravo.

    upravo tako na vama je dokaz. Vi tvrdite (boldao sam vam) da su stampali rajh marke sa pokricem. Dokazite tvrdnju.

    nisu bili u saveznistvu sa osvojenim zemljama. I nisu uzeli koliko su im dali nego su uzeli sve.

    Ili, ako vec tvrdite da jesu..dajte primjere. Jesu bili u saveznistvu sa poljskom ? rusijom ? Kad su iz rusije uzeli sobu od zada jesu bili u saveznistvu sa rusijom ?

    Ovdje vam je link da znate o cemu govorim

    http://en.wikipedia.org/wiki/Amber_Room
    Fico
    Fico


    Broj postova : 56
    Join date : 31.03.2014

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Fico 15.04.14 23:08

    wiz je napisao/la:


    Jaci su..zbog toga su u poziciji da rade sto hoce i ubiju svakog tko se suprotstavlja. Primjer gadafija u libiji.

    Gadafija je ubila organizirana skupina biološkog nasljeđa tj. rase. Upotrijebili su svoju poznatu taktiku "podjeli pa vladaj" gdje je Gadafi izjavuo kako je to "križarska invazija" a "križarima" je servirana priča kako je Gadafi loš. Međutim ako se jedna puno moćnija biološkog nasljeđa organizira,tada biološka skupina koja je napala Gadafija nema šanse. Da se razumijemo,mislim na operativce kad kažem biološka skupina a ne na direktne napade oružjem. Operativci su Židovi.




    Sa obzirom na razvoj situacije u ukrajini ja bi rekao da je trenutni trend prema razjedijavanju. Ne ujedinjavanju.

    Zato jer i Rusi i Ukrajinci ne znaju tko im je pravi  neprijatelj,nisu ni svjesni svoje nesreće. Zato je potrebno objasniti ljudima da ratuju pripadnici jedne te iste rase dok ih druga rasa uništava a razlog njihovog uništenja je taj što njihova rasa nije organizirana.




    U stvari, to je taktika od cezara http://hr.wikipedia.org/wiki/Divide_et_impera

    Ili od Estere? Žene iz Tore koja je podijelila Perziju. Znam da je to fikcija za vas međutim tu fikciju treba sagledati u kontekstu što je to dogma kojom židovske žene moraju djelovati na svoje žrtve u svrhu pobjede židovskog naroda. To su upute kako se židovske žene trebaju ponašati .




    Nema zakona koji bi to omogucavao. Naime, RH je dugo godina (nisam siguran za sada) imala zakone kojima se nije utvrdivalo porijeklo imovine. Ne mozete donositi zakone retroaktivno. A i vecina imovine je zakonski legalno zaradena. Jer su takvi zakoni. Privatizacija i pretvorba je u potpunosti u skladu sa zakonom.

    Ako kriminalci pišu zakone i nametnu vam svoju igru znači li to da vi iste te zakone morate prihvatiti?




    Zato sam vam stavio onaj link na video kolaps koji nema nikakve poveznice niti sa zidovima niti sa masonerijom. Potrudio sam se da vam dam vise razlicitih linkova. Upravo zato da mozete izabrati koji zele istraziti detaljnije.

    O kolapsu govore razni ljudi no jedini kolaps vrijedan spomena je kolaps kroz prizmu rasno miješanog društva sa ciljem lakšeg manipuliranjem istim od strane rase koja misli da je odabrana od Boga.




    Ja ne tvrdim da nemaju zidovi u globalu, tvrdim da imaju korist ljudi koji su uzimali kredite i koristili taj sustav. Uopce nisam spominjao zidove nego sam se tocno koncentrirao na hrvatsku i ljude u hrvatskoj koji su pretezno hrvati.

    Pripadnici kojeg naroda su imali najviše mandat nad HNBom od međunarodnog priznanja RH do ulaska u EU?





    pa nije vam nesto detaljno objasnjenje.

    Dovoljno da se shvati poanta. Ne mislim jednu krajnost (kapitalizam) zamjenjivati drugom (socijalizmom).



    Znaci sa zutom rasom bi probali potpisati bilateralne ugovore ? Vi ste naravno svijesni da oni ucestvuju u globalnom financijskom sustavu i da nakon nacionalizacije bankarskog sustava ne bi mogli sa njima potpisati ugovore jer su oni u bankarskom sustavu u koji vi ne bi imali pristup ?
    znate sto znaci swift ?

    Jedini uvjet potpisa bilateralnih ugovora sa žutom rasom je rasno svjesna žuta rasa,kad se oni osvjeste onda neće biti u mreži globalnog financijskog sustava.



    Znaci, ujedinjenje bijele rase i objava rata izraelu ?

    Ne samo Izraelu već kompletnom svjetskom židovstvu što uključuje i Izrael,s time da upamtite,rat nije smao oružani sukob već je oružani sukob krajnje rješenje,postoji više vrsta ratova. Dužnost je samo židovstvo skinuti sa leđa i put do pobjede je kraći.





    Vi razumijete da bi meni trebali dati razloga da se ja zalazem za drzavu kakvu vi mislite da bi trebalo napraviti ?

    Da,ali vama su uzori Marx i oni koji su slijedili njega i njegovu ideologiju. Jeste li svijesni svoje nesreće kada uzore vidite u onima koji vas žele uništiti?

    Ako zelite imati drzavu onda trebate imati ljude u njoj koji zive.

    To mi je jasno.






    I kako ide ?

    Teško,vidite da se trudim u dijalogu sa vama,ne može sve odma leći u glavu ali s vremenom postanete svjesni nakon jednog takvog razgovora što se događa. Ni meni nekad nisu bile jasne neke stvari kao danas vama no političkim sazrijevanjem su mi dojučer nejasne stvari postale jasne.




    To je admin

    Koji koristi i poziciju modertora (urednika),nisam ja sam sebi premjestio temu pod naslovom "Knjige o riješevanju ekonomske krize",ja nemam te ovlasti.




    upravo tako na vama je dokaz. Vi tvrdite (boldao sam vam) da su stampali rajh marke sa pokricem. Dokazite tvrdnju.

    Ja nisam u poziciji tužitelja Hitlera. Rimsko pravo kaže kako je teret dokaza na tužitelju.

    nisu bili u saveznistvu sa osvojenim zemljama. I nisu uzeli koliko su im dali nego su uzeli sve.
    Ili, ako vec tvrdite da jesu..dajte primjere. Jesu bili u saveznistvu sa poljskom ? rusijom ? Kad su iz rusije uzeli sobu od zada jesu bili u saveznistvu sa rusijom ?
    Ovdje vam je link da znate o cemu govorim

    http://en.wikipedia.org/wiki/Amber_Room

    Sa Poljskom nisu bili u savezništvu,Rusija nije ni postojala onda. Poljska ne postoji kao zemlja nakon hitlerovog osvajanja tako da  ne može netko biti u savezništvu tko ne postoji. Nemoguće je uzeti sve ma koliko god da se trudite. Sa Hrvatskom,Srbijom,Mađarskom su bili u savezništvu jer su postojale i bile su osvojene alternativnim idejama. U takvoj situaciji se male zemlje priklone onima koji im nude najbolju poziciju.


    _________________
    "Idejom do rješenja,istinom do slobode"

    Fico
    avatar
    wiz


    Broj postova : 561
    Join date : 05.09.2011

    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  wiz 16.04.14 2:19

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Jaci su..zbog toga su u poziciji da rade sto hoce i ubiju svakog tko se suprotstavlja. Primjer gadafija u libiji.

    Gadafija je ubila organizirana skupina biološkog nasljeđa tj. rase. Upotrijebili su svoju poznatu taktiku "podjeli pa vladaj" gdje je Gadafi izjavuo kako je to "križarska invazija" a "križarima" je servirana priča kako je Gadafi loš. Međutim ako se jedna puno moćnija biološkog nasljeđa organizira,tada biološka skupina koja je napala Gadafija nema šanse. Da se razumijemo,mislim na operativce kad kažem biološka skupina a ne na direktne napade oružjem. Operativci su Židovi.

    i za sve to naravno nemate nikakve dokaze nego samo svoje misljenje.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Nema zakona koji bi to omogucavao. Naime, RH je dugo godina (nisam siguran za sada) imala zakone kojima se nije utvrdivalo porijeklo imovine. Ne mozete donositi zakone retroaktivno. A i vecina imovine je zakonski legalno zaradena. Jer su takvi zakoni. Privatizacija i pretvorba je u potpunosti u skladu sa zakonom.

    Ako kriminalci pišu zakone i nametnu vam svoju igru znači li to da vi iste te zakone morate prihvatiti?

    ako prihvatite igru prihvacate i zakone igre.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Zato sam vam stavio onaj link na video kolaps koji nema nikakve poveznice niti sa zidovima niti sa masonerijom. Potrudio sam se da vam dam vise razlicitih linkova. Upravo zato da mozete izabrati koji zele istraziti detaljnije.


    O kolapsu govore razni ljudi no jedini kolaps vrijedan spomena je kolaps kroz prizmu rasno miješanog društva sa ciljem lakšeg manipuliranjem istim od strane rase koja misli da je odabrana od Boga.

    Ne bi se slozio, no u svakom slucaju ja sam vam dao infomacije koje imam. Vi ste mi dali svoje misljenje.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ja ne tvrdim da nemaju zidovi u globalu, tvrdim da imaju korist ljudi koji su uzimali kredite i koristili taj sustav. Uopce nisam spominjao zidove nego sam se tocno koncentrirao na hrvatsku i ljude u hrvatskoj koji su pretezno hrvati.

    Pripadnici kojeg naroda su imali najviše mandat nad HNBom od međunarodnog priznanja RH do ulaska u EU?

    Ne govorim o tome nego o cinjenici da je najveci broj ljudi koji su u hrvatskoj uzimali kredite hrvati. Ne zidovi. Znaci, najveci broj ljudi koji su imali korist od ovog sustava su hrvati. Postotno gledano

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    pa nije vam nesto detaljno objasnjenje.

    Dovoljno da se shvati poanta. Ne mislim jednu krajnost (kapitalizam) zamjenjivati drugom (socijalizmom).

    Dobro, onda sam shvatio poantu..

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Znaci, ujedinjenje bijele rase i objava rata izraelu ?

    Ne samo Izraelu već kompletnom svjetskom židovstvu što uključuje i Izrael,s time da upamtite,rat nije smao oružani sukob već je oružani sukob krajnje rješenje,postoji više vrsta ratova. Dužnost je samo židovstvo skinuti sa leđa i put do pobjede je kraći.

    Mislim da sam shvatio.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Vi razumijete da bi meni trebali dati razloga da se ja zalazem za drzavu kakvu vi mislite da bi trebalo napraviti ?

    Da,ali vama su uzori Marx i oni koji su slijedili njega i njegovu ideologiju. Jeste li svijesni svoje nesreće kada uzore vidite u onima koji vas žele uništiti?

    Ja ne vidim uzore u marksu i ljudima koji su sljedili njegovu ideologiju. Stvarno mi je nejasno kako ste to zakljucili.

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    Ako zelite imati drzavu onda trebate imati ljude u njoj koji zive.

    To mi je jasno.

    fino

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    I kako ide ?

    Teško,vidite da se trudim u dijalogu sa vama,ne može sve odma leći u glavu ali s vremenom postanete svjesni nakon jednog takvog razgovora što se događa. Ni meni nekad nisu bile jasne neke stvari kao danas vama no političkim sazrijevanjem su mi dojučer nejasne stvari postale jasne.

    Nadam da ce se taj proces sazrijevanja nastaviti i da ce te nastavi uciti nove stvari

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    To je admin

    Koji koristi i poziciju modertora (urednika),nisam ja sam sebi premjestio temu pod naslovom "Knjige o riješevanju ekonomske krize",ja nemam te ovlasti.

    Da, to je admin. Nema moderatora

    Fico je napisao/la:
    wiz je napisao/la:
    nisu bili u saveznistvu sa osvojenim zemljama. I nisu uzeli koliko su im dali nego su uzeli sve.
    Ili, ako vec tvrdite da jesu..dajte primjere. Jesu bili u saveznistvu sa poljskom ? rusijom ? Kad su iz rusije uzeli sobu od zada jesu bili u saveznistvu sa rusijom ?
    Ovdje vam je link da znate o cemu govorim

    http://en.wikipedia.org/wiki/Amber_Room
    Sa Poljskom nisu bili u savezništvu,Rusija nije ni postojala onda. Poljska ne postoji kao zemlja nakon hitlerovog osvajanja tako da  ne može netko biti u savezništvu tko ne postoji. Nemoguće je uzeti sve ma koliko god da se trudite. Sa Hrvatskom,Srbijom,Mađarskom su bili u savezništvu jer su postojale i bile su osvojene alternativnim idejama. U takvoj situaciji se male zemlje priklone onima koji im nude najbolju poziciju.

    Dakle, hitlerova njemacka je pljackala zemlje koje je osvojila kao sto sam rekao. A pljackala je jer je stampala pare bez pokrica i ekonomija im je bila pred raspadom pa su krenuli u rat. Isto ovo sto sad radi amerika.

    Sponsored content


    Oblik vladavine - Page 3 Empty Re: Oblik vladavine

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 19.03.24 9:14.