Hrvatski ekonomski preporod

Foruma za novu ekonomsku politiku i blagostanje

Ako ste domoljub u srcu i želite da se kriza u državi riješi, morate postati članom neformalnog pokreta Patriot. Ovo je neobavezni poziv na sudjelovanje, podršku i širenje pokreta. Program Pokreta Patriot se bazira na organiziranju šire populacije radi ukidanja dužničkog ropstva novcu kao dugu te iznosi ostvarive konkretne smjernice koje vode zemlju iz ekonomskog ropstva za sva vremena. Naša snaga je u znanju. Dosta je jalovih prosvjeda! Imamo ostvariv program. Pokret Patriot

Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala

Share

veruda

Broj postova : 29

Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala

Postaj  veruda on sri tra 30, 2014 3:41 pm

Evo kako sam postao slobodan suvereni čovjek i zašto sam svjetskim nacijama, vladama, institucijama i ostalim stranama poslao Obavijest o bankrotu Republike Hrvatske.

- Slobodan Suvereni Čovjek - Obavijest O Bankrotu Republike Hrvatske

- Slobodan Suvereni Čovjek: Obavijest Banci O Zahtjevu Za Razjašnjenjem

Nostradurus
    Admin

Broj postova : 1408

Re: Dan Kad Je Republika Hrvatska Bankrotirala

Postaj  Nostradurus on pon svi 05, 2014 7:54 pm

Veruda, nakon onih kritika na moj naslov i naslov PP-a i HEP-a, ne znam što vas je nagnalo da otvarate temu na ovom forumu sa ciljem vlastite samopromocije? Da li znate da će to otići u bespuća spama? Mogli ste to objaviti u komentarima na vijesti. Ali ide se na teži način. Zašto?

Sada je: sub vel 25, 2017 4:43 pm.